Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Vélemény, kritika erről az...

Vélemény, kritika erről az elkezdett regényről?

Figyelt kérdés

Három éve kezdtem el írni és most jutottam el addig, hogy már nem csak versekben és novellákban,hanem hosszab művekben is kipróbálom magma.

Előre is köszi. Jöhet hideg, meleg :)


[link]



2021. júl. 17. 12:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne vedd rossz néven, de én az első bekezdésnél abbahagytam. Szörnyen kacifántosan írsz, sokszor nincs is értelme a mondatnak (persze ki lehet bogozni belőle hogy mit akartál, de nem azért olvasok hogy utána dekódolnom kelljen még magamban). Próbáld meg kicsit egyszerűbben leírni és akkor sokkal olvashatóbb/élvezhetőbb lesz 😀.

Amúgy sok sikert hozzá, tudom milyen nehéz jót írni.

2021. júl. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem veszem, sőt... nagyon örülök, mert pont ez a tervem ezzel a regénnyel. Olyan száz év magányos stílusbam gondoltam el :D
2021. júl. 17. 14:13
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja és köszönöm a véleményt :)
2021. júl. 17. 14:13
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ah értem, akkor csak nem én vagyok a célközönség 😂
2021. júl. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én elkezdtem olvasni és nekem nagyon tetszik. Értem a lényegét és örülök hogy nem egy egyszerű szöveg. Nekem a történet is nagyon tetszett főleg hogy egy kicsit más témájú mint az eddigi könyveim.
2021. júl. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztató szavakat 😊 Örülök nagyon, ha tetszik.
2021. júl. 24. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!