Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogyan tegyem nézettebbé a...

Hogyan tegyem nézettebbé a könyveimet a wattpad alkalmazásban?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem az írást, de nagyon tetszik és szeretem a könyveimet, bár érzem, lehetne jobb is.

Az a gond, hogy kevesen olvassák, szinte senki és nem tudom hogy tegyem "híressebbé". Tudtok nekem segíteni?



2022. febr. 7. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kezdd el hirdetni különböző platformokon, a célközönségből állo csoportokban. Akár úgy is hogy bétázást kérsz, akár csak kedvcsinálókkal.
2022. febr. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hirdetés. Sajnos máshogy nem igen lesz több nézettség. De a hirdetésen kivül sok mindentől is függeni szokott, tartalmi és szerkezeti szempontokra gondolok
2022. febr. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg történet van a wattpadon, és nagyon kicsi az esélye, hogy valaki pont a tiédet találja meg (és még érdeki is a téma).

Ahogy fennebb írják, reklámozd a facebook (vagy más) oldaladon, vagy facebookos wattpad csoportokban, vagy az adott fandom facebook csoportjaiban.

Ide is kitehetsz egy linket, hogy aki akarja, elolvassa. :)

Wattpadon pedig "networkolj", csillagozd és kommenteld a többiek hasonló zsánerben, fandomban írt könyveit, és akkor egyesek a tiédet is megnézik. Legyél látható.

2022. febr. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindenképp ragaszkodsz a wattpadhoz, akkor promóznod kell kB mindenhol, ahol csak lehet.

Több okból a wattpad nagyon kis eséllye fogja pont a te írásodat kiadni bárkinek is. Ha olvasottságra vágysz, kénytelen leszel kicsikarni.

2022. febr. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek:)
2022. febr. 8. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!