Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen jó könyveket tudtok...

Milyen jó könyveket tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Nem igazán vagyok tisztában a műfajokkal, de olyan könyveket keresek amelyek letehetlenül izgalmasak, pszichothriller, thriller, fikció, történelmi fikció témában íródtak, nem tudom hogyan fogalmazzak, durvább, erőteljes mondanivalójuk van és nagy hatást gyakorolnak az olvasóra

Nem szoktam sokat olvasni ezért keresek valami nagyon érdekes vagy akar megrázkodtató olvasmányt

Akár orosz íróktól világirodalmi sikerkönyvek mint pl Bűn és bűnhődés, Karamazov testvérek, Lolita stb

Előre nagyon köszönöm a válaszokat akik ki tudják bogozni a bonyolult kéréseim és gondolataim



2022. febr. 23. 16:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Extrém kozmosz. Ez izgalmas érdekes és tudományos.

Kingtől a Christin és a Borzalmak városa (könyvben jobb mindkettő mint filmen)

A gyűrűk ura sorozat (könyvben ezerszer jobb mint filmen)

Pillangó (kalandregény, börtönből menekülős sztori (a film se rossz, de a könyv sokkal jobb)

Tüskevár, Téli berek (ifjusági, kaland, de nagyszerű klasszikus)

2022. febr. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tolsztoj Háború és béke. Nem bánod meg, nagyon sokat lehet belőle megérteni a világról, a lélekről, a háborúkról.
2022. febr. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Érdekes ez a szó "letehetlenül "


Mindenkinek más okoz olyan agyi izgalmat, ami teljesíti a leírt feltételt.

2022. febr. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Chuck Palahniuk - Harcosok klubja
2022. febr. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2022. febr. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Veres Attila: Odakint sötétebb. Weird, de talán rá lehetne erőszakolni a pszichothrillert is egy kicsit.

(Bocsánat, hogy én leszek az, aki beleköt, de ezek amúgy nem műfajok, hanem zsánerek.)

2022. febr. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!