Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajánlana valaki ilyen könyveke...

Ajánlana valaki ilyen könyveket? Akár Wattpadon is.

Figyelt kérdés
Amiben a lány 17 év körüli, a fiú pedig 21-24.

2020. okt. 25. 01:47
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
De most őszíntén.... Engem nem zavar, hogyha a pali idősebb egy kapcsolatban, de egy könyvben, ami amúgy is fikció, miért fontos, hogy idősebb legyen 1-2 évvel? Pontozattok le, de nem értem. Ugyan úgy lehet romantikus storyt csinálni azonos életkorban, mi változik ha idősebb? Vagy ez ennyire fontos, hogy az olvasó lelke nyugodt legyen? Nem értem😥
2020. okt. 25. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Első, azért fontos, mert a kérdező tuti biztosan a valóságban odáig van egy annyi idős srácért és magukat akarja odaképzelni. Mindig ez van az ilyen tinilányos szerelmes cuccokkal.
2020. okt. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

[link]

Itt a lány 16, és a fiú 19, de szerintem tetszene. Még írás alatt van, de az írója pár naponta rak ki részt.

2020. okt. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Hidegháború. Itt a főszereplő lány 17, a pali pedig 23 azt hiszem, DE tanár-diák kapcsolatot dolgoz fel(nem tudom ez mennyivel befolyásolja az elképzeléseid). Viszont elképesztően jól fogalmaz az írónő, szerintem érdemes elolvasni.

Btw ha érdekel, van még két része; Futótűz és Felhőszakadás címen. Remélem segítettem;)

2020. nov. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

4-es vagyok, és elfelejtettem megemlíteni két fontos dolgot *-*

1. Ez egy wattpades könyv, __avocados__ -tól.


2. Nem értem az első és második válaszolót, hogy miért kell belekötni egy amúgy tök értelmesen feltett kérdésbe. Szerintem mindenkinek szíve joga eldönteni hogy mit szeretne olvasni.

És amúgy remélem jobban tudtok aludni:).

2020. nov. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!