Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Az Szjg-ben nektek a Kinga-Zso...

Az Szjg-ben nektek a Kinga-Zsolti vagy a Kinga-Dave páros jött be jobban? És miért?

Figyelt kérdés
Nekem sokkal jobban tetszett mikor Kinga Zsoltival járt kicsit rosszul esett mikor szakítottak és Kinga Dave-vel jött össze. Nektek hogy tetszett jobban?

2022. febr. 24. 20:32
1 2
 1/15 LEszti0611 ***** válasza:
98%
Kinga-Zsolti sokkal viccesebb, pörgősebb páros volt.
2022. febr. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%
Egyetértek, nekem is valamivel jobban bejött a Kinga-Zsolti páros mint a Kinga-Dave..
2022. febr. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Szerinetem mindannyian cukik voltak. Talán… á nem tudok dönteni… :) ;)
2022. febr. 25. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem is Kinga-Zsolti
2022. febr. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 ilballodellavita ***** válasza:
95%
Kinga-Dave. Látszott rajtuk, hogy jobban összeillenek karakterileg és személyiségileg is, mint Zsoltival. Elismerem, viccesebbek voltak, de ha Kinga helyében volnék, én is így döntöttem volna.
2022. febr. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
én a Kinga-Zsoltit jobban szerettem, viccesebb volt,de be kell látni Kingának az igazi Dave volt
2022. febr. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%

Kinga annyira domináns személyiség, hogy hosszú távon megette volna Zsoltit. Amikor együtt voltak, akkor is állandóan megalázta mások előtt. Zsolti jó humorú, látszólag mindig vidámnak és pörgősnek tűnik, de ez nem jelenti azt, hogy mindez nem esett neki rosszul.

Dave más kategória. Tulajdonképpen egy “felhígított Cortez”. Menő, gazdag szülei vannak, a technikai cuccai is menők, jó a szervezői készsége, minden fontos embert ő ismer. Nyilvánvaló, hogy mindez jobban imponál egy Kinga-féle lánynak. Nem meri úgy elnyomni.

2022. febr. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem a Kinga-Dave páros jobb volt, mert sokkal jobban kiegészítették egymást. Kinga és Zsolti rendszerint az osztálytársaik agyára mentek egy kicsit.
2022. márc. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
92%
Nekem is a Kinga-Zsolti páros tetszett jobban.
2022. márc. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
87%
Nekem is Kinga-Zsolti páros tetszett jobban.
2022. márc. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!