Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik volt a legunalmasabb...

Melyik volt a legunalmasabb könyv, amit valaha olvastál és miről szólt? (nyilván az iskolai tankönyveket és egyetemi jegyzeteket stb nem érinti ez a kérdés) Végigolvastad végül vagy félbehagytad?

Figyelt kérdés

2022. márc. 6. 20:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Candide. Mire elolvastam, szültem hármat. Pedig fiú vagyok.
2022. márc. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%
Ábel a rengetegben...
2022. márc. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 grafno ***** válasza:
78%
Kőszívű ember fiai
2022. márc. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%

Nekem Jókai és Verne. Minden, amit tőlük próbáltam.:)

Nem tudom, miről szólt.:)))

Vernétől talán a 2 év vakáció... egy kisfiú egy teknősbéka hátán való megülést gyakorolta, valami 35 oldalon keresztül...

2022. márc. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ja, félbehagytam.
2022. márc. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Azok közül, amit önszántamból olvastam talán a Metró trilógiát mondanám Dmitry Glukhovsky-tól. Tetszett az a jövőkép, amit megalkotott, jó volt a világ és annak atmoszférája, de maga a történet nagyon nem tudott lekötni. Elolvastam, de inkább csak a hangulata maradt meg, a történetből nem tudnék sokmindent felidézni.


Ha az iskolai kötelezőket is beleveszem, akkor az Antigoné, középiskolában ez volt az első kötelezőnk, ezt még becsülettel végigolvastam, de olyan hatást gyakorolt rám, hogy miután megtudtam, hogy a többi olvasmány is ilyen "színpadi dráma forgatókönyve" lesz, úgy döntöttem, hogy köszönöm szépen nem kérek belőle.

2022. márc. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
1-es pacsi, szintén Candide. Most szenvedtem végig az unokahúgommal, az idő nem szépítette meg az emlékeket, pont olyan borzalmas, mint amire emlékeztem.
2022. márc. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
76%
Az öreg halász és a tenger, félbehagytam.
2022. márc. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Grant kapitány gyermekei


Megtetszett a borítóján a cápa. Az eleje még érdekes volt. Kb 40 oldalig jutottam. Félbehagytam.



Zarándokút Kadathba


Lovecraft álomvilág történetei nem az én műfajom, de ezt végigolvastam.

2022. márc. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Linn Ullmann - Stella zuhan

Alapból szeretem az írónő könyveit, az Áldott gyermek az egyik kedvencem, de a Stella zuhant nagyon nehezen tudtam csak kiolvasni, félbehagyni meg nem akartam. Sokkal unalmasabb volt ez a könyve, mint a többi.

2022. márc. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!