Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Tűz és jég dalában Kisujj...

A Tűz és jég dalában Kisujj vajon eredetileg is tervezte Lysa megölését, vagy hirtelen ötlet volt?

Figyelt kérdés

2022. márc. 16. 22:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezer éve olvastam szóval biztos választ nem tudok adni, de szerintem igen.

A nő teljes mértékben instabil volt, többet ártott, mint használt. Plusz a halálával nagyobb hatalmat kapott.

2022. márc. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem megölte volna, de nem úgy, ahogyan történt végül, mert hibát követett el: Lysával lezuhant Sansa egyik cipője, így valószínűleg tudják, hogy hazudik.

Azt mondta az egyik fejezetben, hogy soha nem szabad bemocskolni a saját kezünket. Szóval tuti csak rögtönzés volt és amúgy mással ölette volna meg.

2022. márc. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy ponton biztos számolt vele/eltervezte, hogy Lysával végeznie kell, mert így tudott közelebb kerülni Sansához és nagyobb befolyást szerezni a Völgy fölött Robert gyámjaként.
2022. ápr. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!