Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Könyv vagy elektronikus...

Könyv vagy elektronikus formában olvastok?

Figyelt kérdés

2022. márc. 19. 09:53
A kérdező szavazást indított:
Könyv
Ebook
Mind a kettőt
39 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Mindkettőt.

A hagyományos nyomtatott könyvnek és a könyvesboltnak van egy olyan varázsa, élménye, amit az ebook soha nem fog magáénak tudni.

Cserebe viszont az ebook környezetbarátabb, helytakarékos, sokszor könnyebben hozzáférhető, és nem ritkán olcsóbb is.

2022. márc. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1 Köszi a választ. Na és te amikor ebookot olvasol akkor min olvasod ? Van ebook olvasód vagy telefon/táblagép ?
2022. márc. 19. 10:43
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Konyv
2022. márc. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Sokáig ebook olvasón olvastam, de az egyetem 6. félévében annyira gyakran kellett tableten tanulnom diasorokból, vagy online anyagokból, hogy amikor tönkre ment az e-olvasó, nem vettem újat.


Most egy olyan tabletem van ami mindent is olvas megfelelő appal, alkalmas online oktatásra ha páromnak online kéne tanítania, és PDF kompatibilis. Ez utóbbi nem tűnik kardinálisnak, de anno az e-olvasó az őrületbe kergetett, mert a PDF-et képként értelmezte, és ha nem fért rá a kijelzőre, akkor ide oda kellett tologatni az oldalt lapozás helyett, ami egy 350 oldalas könyvnél rettenetes volt. (PDF konvertáló akkor is elég buta volt, és simán tönkre tette a szöveget, szóval az sem játszott).


#1 voltam.

2022. márc. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Könyvek
2022. márc. 20. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Fárasztó96 ***** válasza:
100%
Maradok a papir alapú könyvnél. Története van. Az e-könyvet sem vetem meg, de az nem olyan.
2022. márc. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
KÖNYV
2022. márc. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam szakmai "ártalom",h könyvet v újságot olvasok,mert nyomdában dolgozom.Szerintem-remélem-,soha nem fog megszűnni a könyv és újsággyártás,de azt elismerem,h nem túl környezetbarát,és a sok fát,amit kivágnak a papírgyártáshoz,nagyon sajnálom,bár mi sok újrahasznosított papírra nyomunk,remélem ez el fog terjedni más nyomdáknál is!
2022. márc. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!