Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Elolvasnátok a Wattpad storymat?

Elolvasnátok a Wattpad storymat?

Figyelt kérdés

[link]

Eddig csak egy prológus van készen és az is csak 480 valamennyi szavas,de örülnék,ha valaki elolvasná. ÉPÍTŐ kritikát elfogadok🙂



2022. ápr. 7. 15:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
A vessző után szóköz kell. Előtte viszont semmi keresnivalója.
2022. ápr. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Megpróbálok figyelni rá
2022. ápr. 7. 16:20
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Jaj, ez nem túl jó.
2022. ápr. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Biztos, hogy nem. Ez a szerkesztés csúnya, magyartalan és bántja a szemet. Az prologus rövid, a fogalmazás is csak oké.
2022. ápr. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%

Váltogatsz a múlt és a jelen között történetmesélésben, ami nem is feltétlen lenne baj, ha jelenben írnád a storyt. A story így is jelenben van elmesélve, de múltként írod, ami nem baj, csak nagyon furi, hogy minden második mondat vissza ugrik egyett az időben.

Továbbá zárójelet nem igazán szoktak regényben használni. Nem is láttam még. Akkor már inkább fogalmazd meg, hogy kicsoda Murphy anyja, ne ilyen lustán oldd meg.

#4-es voltam

2022. ápr. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Kedves 4-es! A kérdésembe már leírtam,hogy rövid lesz, ezért ez nem volt nagy meglepetés. A prológus pedig alapból azt jelenti,hogy előszó/bevezető.Általában minden könyvben más a hossza. Olvastam már olyan könyvet is ami csak egy oldalas volt. A külalakrol pedig nem tehetek, mivel a Wattpad ,,kijavította".
2022. ápr. 7. 17:22
 7/12 A kérdező kommentje:
amiben*
2022. ápr. 7. 17:22
 8/12 anonim ***** válasza:
88%
A történet nem rossz (bár össze van csapva), de a helyesírás az szomorú.
2022. ápr. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

abroncsgyártó cég

terjengett

térdére


A vesszőkkel nem mindig vagy tisztában, hogy hol kell kirakni. A szóismétlések sokszor előfordultak benne, amiket könnyen ki lehetne javítani. Gondolom, múltban szerettél volna írni, de mégis ott volt néhány helyen a jelen idő, ami rontja az egészet. Gondolatjelet használj párbeszédnél, ne kötőjelet. Igazából kíváncsi lennék, hogyan tudsz párbeszédeket írni; tudod-e hogyan kell szabályosan leírni őket. Szinonimaszótárt és helyesírás-ellenőrzőt (MTA) mindenképp használj. Mielőtt publikálnál vár egy órát és nézd át újra. Ja, és ne Wattpadon írjál. Tapasztalatból mondom, hogy a draftok és részek könnyedén elveszthetnek, ha a kedves alkalmazásnak olyan kedve. Írj inkább wordbe, ha teheted.


Az alap ötlet tényleg jó, hiszen még nem olvastam hasonló történetet. Viszont! Ha nem vagy jártas a lovas témában, akkor ne nagyon kezdj bele egy ilyen történetben, mert hamar szembesülni fogsz a hamis információkkal.

2022. ápr. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
62%
Lapos a történet,olyan mintha egy átlagos nap naplóbejegyzéséf olvasnám.Nekem ez a Murphy törvénye idézet se igazán passzol a lóhoz.A fogalmazás is kicsit fura,csak leirtad egymas melle a mondatokat de mintha nem lennenek osszekapcsolva.Ird meg ujra kicsit fogalmazd at es jobb lesz ez;))
2022. ápr. 8. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!