Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ha van kedvetek elolvasnátok...

Ha van kedvetek elolvasnátok a sztorimat/ könyvemet és kívülállóként momdanatok véleményt róla? Vagy esetleg tanácsokat, hogy mit javítsak?

Figyelt kérdés
[link]

2017. okt. 1. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Majd belenézek vmikor
2017. okt. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
Berakom olvasólistába, a napokban majd elolvasom, amennyiben megfelel. Mindenesetre egy apró bibi a leírásban: "Soha nem foglak elhagyni. - lehelt egy csókot" ennél a lehelt elé nem kell pont, de most tüzetesebben nem nézem át, ne haragudj, este van már. :D
2017. okt. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%

0.2 elejéig jutottam, ott pedig eluntam. Ez a nagy bemutatkozás csírájában lövi le az érdeklődést egy kicsit is tapasztaltabb olvasónál. Uncsi ez a mesélek magamról dolog. Nem jó, főleg mivel egy ismeretlenek közti csevelyként indult az egész sztori, sokkal izgalmasabb lenne nem mindet elmesélni az elején.


Egyébként meg fogalmazási és központozási hibák is vannak, de még nem zavaró mértékben, ezeken a legkönnyebb javítanod egy jó bétával.

2017. okt. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
38%
Én szívesen elolvasom
2017. okt. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!