Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Olvasta valaki Avram Latosca...

Olvasta valaki Avram Latosca legújabb könyvét?

Figyelt kérdés
Köszönöm!

2020. dec. 31. 15:37
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
86%
Nem unjátok még? Már vagy hatvanan rákérdeztek, csak keress rá az oldalon.
2020. dec. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
82%
Te vagy avram latosca, hogy mindennap kiírod ezt? Senkit sem érdekel a tolvaj pofád.
2020. dec. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
93%
Amúgy szerintem igen, ő írja ki.
2020. dec. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
78%
Ha te vagy az igazi Avram üzenem neked,hogy töröld ki a tepsi segged a könyveddel...Aki a gyereke szarját meg azt hogy kell energiaitalt lopni felrakja instára az a szerencsétlen aki Pesten táskát meg ruhákat lopott az nekem ne jöjjön az “átváltozol” könyvével 5000ft-ért...Szerintem bujj el szégyenedbe..a kis tini picsákat etetheted a hülyeségeddel de engem minket felnőtteket nem.Akárhogy nyomod az Önbizalom rizsát tudjuk hogy belül nulla vagy.Szánalom Nő.
2021. jan. 1. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Esélyes hogy direkt írja ki.
2021. jan. 1. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
75%
Köszi Avram 🤣🤣🤣 én vagyok 03:35 válaszoló csak én lettem lepontozva ugyhogy tuti te írtad ki..szánalom vagy tényleg😂😂😂😂😂
2021. jan. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Már nem is mondok semmit... Avram, csak úgy szólok, hogy a kis 5000 ft "könyvecskéd" fent van már Torrenten is, szóval aki nem hülye, az már letudja szedni onnan is. Már nem várj sok bevételre.
2021. jan. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
89%
Sziasztok! Az elején érdekes volt a videóival. Csak mondom; hogy irigység nélkül mondom; 36 éves anyuka vagyok; elègedett magammal; es nem nagykèpūsegből; de jobban nézek ki ennyi idősen; mint Avram. Nagyon jó pozícióban dolgozom; a párom vállalkozó; tehát vígan megvan a mindennapi betevőnk; gyönyörű nagy lakással... Ezt csak azért írom le; hogy nincs miért irigykednem; mert szerintem jobb életem van mint neki. Nekem nem kell aggódnom azon hány követőm van; vagy; hogy mennyi "40 oldalas könyvet" adtam el. És megigazítja ugye egy másik nő koronáját; de ahogy írta itt valaki; a szülő szobán meg röhög a másik anyukán; hogy sír... Számos olyan megnyilvánulása volt már;amire azt mondtam; hogy ki ez a nő? Pontosabban mit képzel ez magáról? És csak; hogy tudd; nem szorulunk rá a lopásra :) Sem a "szépségedre" lógó mell; széteffektelt arc; lógó has; és hagy ne mondjam; a siófokos videódban; a hájas hátadra. Nem értem miért kellett a hátadra fordítani a kamerát; miközben sztoriztatok; talán lássuk a gagyi tetkókat? Én ehelyett egy hájtól csüngő hajat láttam és elborzadtam; hogy ez a nő nincs 30 éves; de folyik a zsírtól. Talán többet kellene edzeni és nem a tinik népét hülyíteni. A másik szégyen és ami megmutatta ki ő valójában; ahogyan a sajat gyerekével viselkedik. Gyerekek! Tél van és mezítláb a gyerek?? Akkor ahol egyutt fogják; egy rohadt kabát nincs a gyereken a nyaka ki van... Bezzeg ők normálisan felvannak öltözve. Annyire egy buta; felelőtlen nő; hogy egyszerűen nem hiszem el. És rá néznek fel :) azok pont olyanok! Szánalmas; ha tényleg erre van szüksége; hogy hülyét csináljon magából; hogy pénze legyen.... De ugye tele vannak :)))nem is mondok semmi többet; de ahogy a gyereket öltözteti fel télnek idején; hát gratulálok Avram; nagyon rendes és felelős anyuka vagy!
2021. jan. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Nem én vagyok Avram! Rengeteg dolgot olvastam, ami felnyitotta a szemem ki is ő valójában!
2021. jan. 2. 10:28
 10/36 anonim ***** válasza:
100%

8/9 Anyuka!Szia 🙂 végig olvastam amit írtál teljesen igazad van! A magamutogatás amit leművel,az önteltség hogy ő jobb meg szebb mindenkinél közben rezeg a háj rajta mint egy disznón..Ha valaki beszól neki vagy tiltja vagy megmondja neki a tutit vagy szalad sírni...beszóltak neki a tepsi segge miatt lám instán miket követ??seggplasztikát 😂😂 nem tudja elfogadni a rossz kritikát csak a nyálas nyalizást.És egy ilyen nő akar másoknak önbizalmat adni egy füzettel?ugyanmár...kis tini 10évesek a rajongói 90%-a...volt egy hozzászólás az egyik videójához,hogy szia avram én 9 éves vagyok..baszki gyerekek rajonganak érte ő mit csinál??kicsapja a tőgyeit a youtube-on szinte minden videóban és vihog a kamerába..a housetour videójában amíg ő a pincében papol a gyerek fent egyedül NYITOTT ajtónál normális ez????? Persze letörölte gondolom rájött az okos fejével...

Eleinte még szimpatizáltam vele mikor csak a rövid vicces videói voltak kint de aztán egyre jobban csalódtam benne..

Remélem sok embernek felnyílik a szeme ezek után...

2021. jan. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!