Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek AvramLatosca...

Mi a véleményetek AvramLatosca új könyvéről?

Figyelt kérdés
2020. dec. 25. 14:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2020. dec. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
Mert ő az is
2020. dec. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Fenn van torrenten állítólag már! Ahogy olvastam a véleményeket 1000 forintot nem adnék érte 🤣🤣🤣
2020. dec. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Miskolci körökben messze "ismert", hogy 2 forintért az anyját eladná. Ne várj tőle semmi jót! Abból él, hogy lyukat beszél az emberek hasába össze-vissza! Meg a melós hapsit lehúzza.
2020. dec. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Kishúgom megvette, belenéztem, bocsánat, de sértő rá, hogy könyv! Mikor megtudtam, hogy 4 ezer 😳 Ennyi pénzért már vehetett volna nekem egy normális könyvet 😊 Természetesen a kiscsaj nem lett egy másik ember tőle 😛
2020. dec. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
En mär 2 fele verziot is kaptam a lanyoktol, az egyiken van elolap az kicsit hosszabb par oldallal, nem egy nagy durranäs.
2020. dec. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Na ha a húgomnak ezt megmutatom 6os😳 mérgébe földhöz vágja a tablettet 😳
2020. dec. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én azon nevettem; hogy ő ezt a könyvét tényleg elhiszi! Számomra az volt a durva; hogy azt mondta a videóban; hogy ez csajszi biblia 🤣🤣🤣 Akiknek ez a könyv tetszik; azoknak valójában csak az tetszik; hogy avram írta. Akik ész nélkül rajonganak érte. Egy csaj beírt a posztja alá instán; hogy ha a képeket kivenné a könyvből; alig lenne 50 oldal; és neki nem tetszett; mert amiket Avram írt máshol is olvasta már. Tehát magyarul semmi extrát nem írt; amit már ne olvastunk volna. Végre egy olyan követő; akinek nincsennek pillangók a gyomrában; ha Avramot nézik. Mert mire fel rajonganak annyira érte? Semmi értelmes tartalmat nem gyárt.Persze a csaj kommentjét nem rakta ki történetben; nem is likolta :)))Szerintem ő a videóival volt menő; a vicces videóival. És figyeljétek meg; most; hogy újra videózni fog; figyeljétek meg ismét fizetős videókat csinál majd. :) ezt csak azért hoztam fel; mert ha átláttok a szitán; a könyv is csak azért készült; mert rosszul számította ki magát. Megvolt győződve; hogy a fizetős videóit majd szülés után is tudja majd csinálni. Még írták is neki; hát le a kalappal; ha gyerek mellett is tudja ezt folytatni. Ő azért volt annyira kikészülve; mert a nagyon okos agyával ezt nem tudta megvalósítani. És azért volt még a saját gyerekére is kiakadva; mert nem sikerült neki kb megmozdulni sem a gyerektől. És ő ad tanácsokat; már akkor is ő; ő adott tanácsokat gyereknevelésből :)😆Számomra annyira szánalmas nő!!! És nem vagyok irigy; csak egyszerűen nem bírom ezt a nőt. Nem kellene az álszent; megjátszott élete. Neki csak egy dolog számít; hogy oda meg vissza legyenek tőle és pénze legyen belőle. Tehát a könyv azért született; mert videókért nem tudott pénzt kérni; mivel nem tudott csinálni. Ezért megvolt zuhanva és ki kellett valamit találni; mert azt gondolta mennyi pénz lesz majd szülés után a videókból :))) Na gyerekek most eljött az idő:)) fizethettek megint :) 🤣 Leszarom ezt a fars nőt is meg a rajongóit is. Pont megérdemlik egymást. A könyvet meg kb bárki megírhatta volna. Főleg félig megírt oldallapokkal : 🤦‍♀️És na ilyen igényes; ilyet kimer adni a kezéből
2020. dec. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez a nő még nem gondolt arra, hogy ha pénzhez szeretne jutni, el kellene menni DOLGOZNI? Vagy ő ezt a fogalmat még sosem hallottam?! Hány de hány órája van ezekben, videók, Instagram, könyv és társai. Órabérbe ha leosztod tuti nem járt jól! A könyv árából még egy új kocsit se fog tudni venni. Mire leadózik, kifizeti a honlapot, könyvelőt.. a bögrézést is nem véletlen hagyta fel. A videókból ezer, hogy magyar viszonylatban nem lehet jól keresni. Nem mondja neki a munkás palija, hogy asszony drága hobbi ez neked. Inkább körmözzél és nincs kiteregetve ennyi ember élete.. Csak a palija pénzére veri magát, amihez nem kell nagy tudomány. Itt van ez a Hódi Pamela, aki Mo. legértékesebb influenszere (már úgy értve ami pénzt elkerhet). Hány éve albérletbe lakik... Most a botlabu túlfizetett focistával fognak eljutni egy saját otthonig. Ezeknek semmi más nem fontos csak az egoista szereplés, hogy róluk X ember azt higyje, ők a valakik. Rengeteg százszor tehetősebb ember éli szépen csendben és kiváló minőségben az életét. És nem kell média prostivá válnia..
2020. dec. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
84%
Én nem is értem, hogy hogy gondolta, majd egy könyv nem fog pillanatok alatt felkerülni a netre? 😂😂😂 De ő elmondhatja magáról így, hogy ő író,költő 😂😂😂 Hiába nem érte meg, de a titulus az övé 😂😂😂
2020. dec. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!