Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Egy olyan angol könyvet...

Egy olyan angol könyvet keresek, aminek ez az alapsztorija kb: Egy festékgyárban jászódik a történet, és azthiszem John a főszereplő. Fölveszik ebbe a gyárba valami vízellenőrzőnek. ⬇️ Mi a címe? Neten is olvasható?

Figyelt kérdés

A csatornába ahova folyik a víz, kiderül hogy patkányok élnek, és ezek a koszos, festékes vízből ittak. Ahhoz, hogy vegyenek egy víz tisztítót, hogy megtisztítsa a vizet mielőtt a patkányokhoz jut sok pénzre van szükség, úgyhogy ez nem történik meg. A vége pedig az, hogy John felmond.

Nem sok mindenre emlékszem, meg én nem is olvastam, de azért remélem, hogy kapok választ!



#könyv #angol #Festékgyár
2022. ápr. 25. 21:08
 1/3 chtt ***** válasza:
100%
[link] - ez nem lehet? John és festékgyár ugyan nincs benne, de vannak egy csatornapatkányok nevű csapat, paintball-háborúznak a város csatornarendszerében... a fülszöveg alapján jópofának tűnik. (Bocs, ha mégsem.)
2022. ápr. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos nem ez az. De azért köszi!
2022. ápr. 25. 21:39
 3/3 anonim ***** válasza:

Kulcsszavak alapján találtam pár könyvet, hátha az egyik az lesz

Invisible Man (Ralph Ellison)


The Rat Factory (John McDermott)


Angolul kerestem. Amúgy azt tudod, hogy magyar, vagy külföldi könyv? Mert ha magyar, akkor angolul hiába keresem.

2022. máj. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!