Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Leiner Laurától az IOV. 1....

Leiner Laurától az IOV. 1. trilógia unalmas-e, vagy megéri megvenni?

Figyelt kérdés
egyik osztálytársnőm azt mondta, hogy nem éri meg megvennem, mert unalmas ahogyan a főszereplő állandóan vergődik. Igaz ez?

2022. máj. 3. 17:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
57%

Az osztálytársadnak üzenem, hogy a lánynak meghalt az anyja...

Szerintem egyébként jó könyv és megéri elolvasni.

2022. máj. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
60%
nagyon izgalmas, az osztálytársad pedig egy seggfej.
2022. máj. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem a Szent Johanna után ez Leiner Laura második legjobb sorozata.

Egy olyan trilógia, ami nem csak hülyéskedésről meg bárgyú tini szerelmekről szól, hanem ezeknél jóval mélyebb témáról.

Felnőtt fejjel mondom, hogy egy másodpercig sem untam, és az alapsztoritól függetlenül sok poén van benne, jókat lehet röhögni rajta.

2022. máj. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
44%

NEkem annak idején tetszett az IOV1, de miután elolvastam az IOV2-t, az első trilógia száraznak és darabosnak tűnt.

Én inkább az IOV2-t ajánlom, az sokkal élvezetesebb, érdekesebb, kiforrottabb.

És igen, az IOV1-ben túl sok a nyafogás, meg úgy általában túl idegesítőek és egydimenziósak a karakterek.

2022. máj. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
71%

Mihez képest?

Nekem pl a Szent Johanna gimi egy kínszenvedés volt. Kb 40 oldalig bírtam.

2022. máj. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
68%
Ha amúgy szereted LL könyveit, érdemes. Nekem a SzJG is kín volt.
2022. máj. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
68%
Nem unalmas, de attól még egyik LL könyvet sem "érdemes" megvenni, mert irodalmilag nincs sok értéke. Tipikusan az a kategória, amire azt mondom, hogy egyszeri olvasásra jó lesz letöltött pdf-ben is.
2022. máj. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%
7-es ennyi erővel ne is olvass széoirodalmon kivül mást. SZÓRAKOZTATÓ IRODALOm tudod mit jelent? MIért kellene hogy irodalmi értéke legyen?
2022. máj. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
31%
Amúgy sokkal jobb mint a második triológia, a szereplők is szimpatikusabbak. a 2.nál főleg a 3. kötet verte ki a biztositékot addig elment.
2022. máj. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
70%
Mond meg az osztálytársnődnek, hogy lehet, hogy azért nem tetszik neki, mert nem csókokról, és dumcsizásról szól, hanem mélyebb témákról. Ja, és mondd meg neki azt is, hogy megnézném, hogy ő nem e lenne szomorú, nem e ,,vergődne", ha meghalna az édesanyja. Nekem nagyon tetszett, egyik kedvenc könyvem. Teljes mértékben megéri megvenni, Laura NAGYON JÓL FOGALMAZ. Hanna az egyik kedvenc szereplőm az összes L&L könyv közül, mert olyan okos, és szépen tudja ,,leírniˇ" a témákat. Vedd meg, megéri!
2022. máj. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!