Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a kedvenc könyved?

BrigitteCorvell kérdése:

Mi a kedvenc könyved?

Figyelt kérdés

Nehéz kérdés, tudom. :) De többet is írhattok! Illetve, ha van időtök esetleg lepötyöghetnétek miért az a kedvencetek.

Mindet el fogom olvasni, amit ajánlotok. :)



2022. máj. 11. 20:43
 1/7 anonim válasza:
100%

Szia! Nekem jelenleg 2 kedvenc könyvem van, és hát mindkettő elég népszerű szóval lehet, hogy olvastad már de azért leírom :)

Az egyik a Gyilkosság az Orient Expresszen Agatha Christie-től. Szerintem nagyon jó könyv és nem véletlenül az író egyik leghíresebb könyve. Én végig nagyon élveztem és bele éltem magam a könyvbe. Nagyon fordulatos és érdekes.


A másik az a November 9 Colleen Hoover-től. Ez szintén népszerű könyv de szerintem teljesen érthető hiszen zseniális ez a könyv. Az egész könyvet végig izgultam és volt benne egy nagy csavar, amire egyáltalán nem számítottam.


Remélem segítettem egy kis könyv ajánlásban! :)

2022. máj. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

Carlos Castaneda könyvei

A hangulatuk és a benne lévő tudás mindent megér.

2022. máj. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

George Orwell: 1984

Gabriel Garcia Marquez: Száz év magány

Henryk Sienkiewicz: Quo vadis

2022. máj. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Stephanie Garber - Caraval trilógia


Szó szerint éreztem a mágiát magam körül, amikor olvastam. Egyszerűen egy zseniáls művek. A váratlan fordulatokból nincs hiány. s nem egyszer fogtam az miattuk a fejemet, hogy "úristen" vagy hihetetlenkedve összecsúktam a könyvet.


Szerintem öt nap alat el is olvastam mind a hármat, mert csak úgy ittam a sorokat.

2022. máj. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Stephen King Ragyogás. Mert a helyszín beszippantott és télen olvastam.
2022. máj. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Narnia krónikái. Mert olyan varázslatos egy hely, hogy a végén teljesen meghatódtam mikor először olvastam el.
2022. máj. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Molnár Tóni: Tépődések

Nekem tetszik a kissé melankólikus világa, meg a tinédzseres báj, ami átjön az egész könyvből.

Scribd-en is fent van.

2023. jún. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!