Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek lesz még valaha...

Szerintetek lesz még valaha olyan epikus szerelmi történet regényben, mint ami a Twilight saga volt?

Figyelt kérdés
Ami beindít egy új irodalmi hullámot, amit majd utána minden regény koppint, ami elvarázsolja a romantikus lelkűeket és triggerel minden perverz szexmániást, mert annyira romantikus.

2022. máj. 12. 13:54
A kérdező szavazást indított:
lesz még 😊
már nem lesz soha többé 😭
12 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
Azért ezt nem annyira nehéz túlszárnyalni.
2022. máj. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Eddig nem nagyon sikerült mégsem.

Mindegyik "nagy" dolog csak a koppintása, ami valami fanficből nőtt ki. Ráadásul ocsmány beszéddel túldúsítva. :(

2022. máj. 12. 15:27
 3/17 A kérdező kommentje:

Talán még a Heartstopper, ami hasonlóan aranyos tini borzalom.


De mindegyik másik "Nem hiszem el, hogy nem voltál meg megdugva." és ehhez hasonló párbeszédeket tartalmaz.

2022. máj. 12. 15:30
 4/17 A kérdező kommentje:
*egy meg elég
2022. máj. 12. 15:31
 5/17 anonim ***** válasza:
59%

Jaj..😅


Na jó, tudod mit, az Utódlás jobb love sztori, ha a megfelelő szereplőkre figyelsz.

2022. máj. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

De az teljesen más műfaj.

Én most azokra gondolok, amik "tinik", amiket felnőtt, lehetőleg 40+ nők/férfiak írnak, akik álnéven Hermione-Piton, Harry-Dobby stb. szerelmi fanfikciókat írnak, akik shippelik Buffyt és Angelt, akiknek a kedvenc sorozatuk a Tuti gimi és a Szívek szállodája.

Egyszerűbben a vörös pöttyös könyvek, a dream válogatás és hasonlóak.

Szíval ami tini, egy kicsit kínos, egy kicsit égő, amiről senki nem meri bevallani, hogy elolvasta, kivéve ha tinilány vagy meleg tinifiú vagy kiéhezett anyuka.

Ebben a műfajban már rég volt valami új, konkrétan az Alkonyat óta szerintem semmi.

Amúgy 29/F vagyok és én imádom őket. De most tényleg ne más romantikus regényekkel keverjük össze.

2022. máj. 12. 16:29
 7/17 anonim ***** válasza:
87%
Nem hinném, hogy egy mormon szerelmi történetet annyira nehéz lenne túlszárnyalni. Amúgy a természetfeletti románc sztorik már nagyon régóta léteznek, csak jelenleg a YA sztorik nem igazán mennek, illetve a nagy cégek már nem látnak bennük pénzt.
2022. máj. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Miért emeled ki, hogy mormon? Mi a baj azzal, ha a mormon értékrendet adja vissza?
2022. máj. 12. 17:11
 9/17 A kérdező kommentje:

A legjobb paranormális/vámpíros sztorikat mindig a keresztények írják vagy mert van egy erős üzenetük vagy a konfliktusukat dolgozzák fel istennel és a vallással és hasonló. Meyer, Rice, Stoker, de biztos vannak mások is.

A legtöbb paranormális romantikus sztoriban a vámpír csak szexjáték és nincs semmi érdekes a karakterében, egy dildó is helyettesíthetné. Szóval szerintem a paranormális románcokban is érdemes különbséget tenni.

2022. máj. 12. 17:17
 10/17 anonim ***** válasza:
89%
Az Alkonyat konkrétan arról szól, hogy az a két szerencsétlen szexelni szeretne, de nem csinálják, mert nem házasok. Edward is konkrétan egy dildóként van kezelve, és a Midnight Sun ezt még rosszabbá teszi, mert mint kiderült Edward egy pszichopata dildó.
2022. máj. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!