Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Akkor mégis hogyan csinálta Kya?

Akkor mégis hogyan csinálta Kya?

Figyelt kérdés

Sziasztok a minap olvastam el a 'Ahol a folyami rákok énekelnek'

~Delia Owens


SPOILER!!!



Szóval ahogy kiderult a végén hogy tenyleg Kya tette arra lennék kíváncsi, ami nem hagy nyugodni, hogy mégis hogy csinalta. Ugye a bíróságon a védelem meg cáfolta azt az állítast miszerint csónakkal ment a toronyhoz, mert akkor kb 20percet késett és nem érte volna el az utolsó buszt. A vád szerint gyalog meg tudta volna tenni de a fejembe nem fér bele hogy ha gyalog tette meg akkor ki lehetett az akit láttak a horgaszok elmenni onnan? Mert akkor vegulis mégse Ő volt de ha meg mégis Ő volt akkor hogyan érte el a buszt és hogyan volt ideje at öltözni. Aztán a masik dolog ami érdekel hogy hogyan tudta ennyire megtervezni és ennyire kivitelezni hogy se nyomot nem hagyott se semmit. Olyan jo lenne ha kaptunk volna betekintést hogy mi játszódott le ott a helyszínen, eleve hogy tudta oda csalni Chaset. Arra is kivancsi vagyok hogy miért nem lehetett közös gyerekük Tate-el.


Amúgy nagyon imádtam a könyvet, több mint valószínű hogy újra olvasom és alig várom a filmet is ^^



2022. máj. 19. 01:23
1 2
 11/11 anonim válasza:
A filmben konkrétan a védőügyéd dolgozta ki tárta és a bíróság elé hogy milyen úton-módon lett volna kivitelezhető a gyilkosság, tekintettel az időre, buszjáratokra stb. Szóval az én olvasatomban miután kiderült hogy ő tette kézenfekfő és egyben irónikus is volt hogy a saját ügyvédje a hölgy védelmére használta fel azt hogy a gyilkosság amit elkövetett túlságosan szűrreálisan és precíz.
2023. febr. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!