Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Könyvkiadók válaszolnak kezdő...

Könyvkiadók válaszolnak kezdő "szerzőknek"?

Figyelt kérdés

Nemrég küldtem egy kiadónak kéziratot.

Mivel kezdő vagyok,nem fűzök hozzá sok reményt,de azért van bennem miatta izgalom is,hátha.

Ti,akik esetleg szintén küldtetek kiadóknak,ti kaptatok választ? Ha igen,mennyi idő múlva?



2022. jún. 8. 21:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Magánban válaszolnak kb 1-2 napon belül.
2022. jún. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kiadója válogatja. Van olyan (nem magán is), ahol visszaírnak, vagy jelzik, hogy ha x időn belül nem jeleznek vissza, az azt jelenti, hogy nem érdekli őket. Meg van olyan is amelyik el se olvassa, ha írsz nekik. Nézd meg, mit írnak erről a honlapjukon. Én láttam olyat ahol kifejezetten van kis összefoglaló, hogy mit kérnék (szinopszis, bemutatkozás, stb), olyat is, aki jelezte, hogy ők nem fogadnak kéziratokat, és olyat is aki erről semmit nem írt.

Azoknál érdemes próbálkozni, akik fogadnak, vagy ha a kiszemelt kiadó azt írja, hogy ők ideiglenesen nem fogadnak, akkor várni picit.

2022. jún. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!