Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyvet ajánltok?

Milyen könyvet ajánltok?

Figyelt kérdés
Könyvet/könyvsorozatot keresek 14 éves lánynak. Ezeket olvasta: HP ; Sherlock, Lupin és én; Leiner Laura összes; 39 kulcs; Agatha Christie-k; Sherlock Holmes-ok.

2022. jún. 10. 20:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
83%
Én egy Jo Nesbø-t nem adnék egy 14 éves kezébe, de biztos én vagyok túl öreg.
2022. jún. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Erdős Zsuzsanna: Vedd már észre! trilógia. Pont az ő korosztályának való.
2022. jún. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
8%
Gilgames-eposz, Kalevala
2022. jún. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
8%
Kollár Betti könyvei
2022. jún. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én írtam a Jo Nesbøt. Gyakorlatilag minden kiadó és oldal a "krimi, thriller, gyerek könyvek" kategóriába sorolja, szerintem egy Sherlock mellé még simán befér. Felesleges ennyire félteni a gyerekeket.
2022. jún. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Krimi, thriller, GYEREK KÖNYVEK? Ha ez tényleg így van, akkor a kiadó is nézhet magára. Teljesen igazad van abban, hogy nem kell félteni a gyerekeket (meg hát, 11 évesen sok ismerősöm moziban nézte végig az Az-t, ehhez képest Jo Nesbø tényleg semmi). Mindenesetre, nem kívánok vitatkozni, simán lehet, hogy én vagyok túl oldschool. Én egy Leiner Laurához és 39 kulcshoz, de még egy SH-hoz képest is kicsit durvának tartom.
2022. jún. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!