Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Könyvjavaslat, Fantasy + LMBTQ?

Könyvjavaslat, Fantasy + LMBTQ?

Figyelt kérdés

Sziasztok, szeretnek egy ket uj konyvet beszerezni es szeretnek ajanlasokat kapni.

Ami eddig megvan (es tetszett):

LMBTQ: Túl szép, Fogadj el!, Szívből Színből Igazán + egy ketto masik

Fantasy: Pokoli szerkezetek sorozat, Bane Kronikak


Szoval olyan konyvet, konyvsorozatokat keresek, amelyek fantasy torteneket (preferalom a nem mai korban jatszodokat, esetleg teljesen mas vilagban jatszodoakat) dolgoznak fel, kisebb vagy nagyobb jelentosegu meleg karakterekekkel.


De ezen kivul ugymond a “sima” fantasy is erdekel, illetve a “sima” lmbtg tartalmu konyvek.

Amit kernek, egy kis velemeny, plusz egy kis osszegzes mirol is szol.


Ezer koszonet!

24 / F



2022. jún. 21. 16:52
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

LMBTQ+ fantasy

Az égi hivatalnok áldása 1-5.


LMBTQ+

A ​sors vörös fonala 1-3.

Love ​By Chance – My Accidental Love is You 1-5. (magyar)

2022. aug. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Koszonom meg egyszer mindenkinek!

Sikerult is beszereznem 3 konyvet, ebbol egy az ajanlasok kozul Rainbow Rowell Csak igy tovabb

Eszmeletlenul jo, es imadom, csak lassan vegzek vele.


Amit pedig Tiktokon lattam, magyar irotol a C. S. Pacat A rabherceg es a Hercegi csel.

2022. nov. 13. 11:01
 13/21 anonim ***** válasza:
51%
Ezek közül én is megveszek párat. Igaz, hogy én inkább lmbtq (főleg bl 'boy love') sorozatokat nézek, de mostanában az olvasásra is ráfüggtem.
2022. nov. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
A rab herceg nagyon jó, ajánlani tudom és is.
2022. dec. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
A harry potternek mi köze az LMBTQ-hoz?
2022. dec. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
86%
A biblia például megfelel a kritériumoknak.
2022. dec. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
73%

Nemtudom, hogy a görög mitológiát beszámíthatjuk e a fantasy műfajba, de pl az Akhilleusz dala nagyon jó LMBTQ történet, es egyben rendkívül erdekesen ir a trójai háború történéseiről.

Nekem nagyon tetszett:D

2023. jan. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%

Minek ezt a szar lmbtqt ennyire túlizélni.

Mi olyan jó benne?Az,hogy egy férfi és egy nő helyett kettő férfi vagy nő van benne?Aki erre izgul az nem kicsit beteg!

2023. febr. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
51%

#18


Te meg, hogy tudsz felizgulni arra, hogy egy fiú meg egy lány kavarnak?

(Vicc volt)


Igazából én egy hetero lány vagyok és szeretem a fiúxfiú sorozatokat/filmeket/könyveket.


Ha te elkezdenél (gondolom fiú vagy) lányxlány sorozatokat nézni, azokat biztos te is szeretnéd a helyes lányok miatt. Hát én a jóképű fiúkat szeretem, úgyhogy... Meg rengeteg megható jó történet is van köztük, amit drága fiúxlány sorozatokba nem valósítanak meg, hiszen olyan sok már azokban a klisé, hogy konkrétan a film első 10p-ben tudni fogom a végét. Persze vannak jók is, azokat meg is nézem, de számomra nagyon sokszor olyanok vannak, amik már erőszakosak vagy túl nyálasok. Elegem van azokból. Ezért nézel fiúxfiú sorozatokat. Persze ott is vannak rosszak, de sok olyan van, amit még nem láttam és tudok válogatni. Illetve rengetek jó Ázsiai is van. Számomra ezért jó. Engem nem az "izgilás" része vonz leginkább. Hanem a jó történet.

2023. márc. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

19 nem :)

Horrort nézek néha

2023. márc. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!