Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Librin kívül lehet kapni...

Librin kívül lehet kapni Witcher könyveket angol nyelven?

Figyelt kérdés
Angolul kezdtem el olvasni a könyveket, viszont nemrég megtudtam, hogy NER-kézben van a Libri, és a saját fals narratívájukat terjesztik erőszakosan bizönyos társdalmi csoportokról, így a pénzemmel nem szeretném őket támogatni így.

2022. jún. 27. 11:39
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Xdd
2022. jún. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk megrendelheted amazonról is, de nem tudom, hogy az amazon és a való világ Lex Luthor, alias Jeff Bezos mennyivel jobb, mint a ner.

Szóval ha elvi okai vannak, akkor szerintem nehezen találsz olyan oldalt, ami mögött nem valami gonosz erő állna.

Esetleg szedd le...pontosabban még véletlenül se szedd le z-library-ról. Nagyon rossz oldal, tele regényekkel, tankönyvekkel és mindet le tudod tölteni anélkül, hogy pénzt adnál érte valami kapzsi kiadónak vagy terjesztőnek, ami túlárazza őket. Ez veszélyes!

Belinkelem, így ha látjátok valahol, akkor még véletlenül se nyissátok meg, mert tele van mindenféle könyvvel, amit bármikor le tudtok tölteni.

[link]

2022. jún. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32%
De mi az a NER?
2022. jún. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
2022. jún. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Bookdepository
2022. jún. 28. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A Bookdepository-t évekkel ezelőtt megvette az Amazon.


Másodkézből / antikváriumból esetleg?

2022. jún. 29. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Írországban élek, ha kifizeted előre a könyveket meg a postaköltséget, akkor elpostázom neked. De amúgy Bookdepository volna a legolcsóbb, Csókos Gottfrid ide vagy oda.
2022. júl. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!