Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki olvasta már a Witcher...

Valaki olvasta már a Witcher könyveket?

Figyelt kérdés

Ha igen, kifejtenétek a véleményetek róla?


- Mi tetszett benne? Miért?

- Mi nem tetszett benne? Miért?

- Melyik volt a kedvenc részed?

- Kedvenc karakter/ek. Miért szimpatikus/ak?


Kereshettek privátban is. Szívesen beszélgetek hosszabban a könyvekről és persze a játékról is. Bár viszonylag új vagyok a "világában" (?), de néhány karakter kifejezetten szimpatikus (nem a legfelkapottabbak, természetesen).



2018. júl. 19. 23:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Most Andrzej Sapkowski (lengyel fantasy író) Vaják sorozatáról beszélünk?

Amennyire meg tudom ítélni a stílusát a regénytől függetlenül, úgy azt mondanám, lényegretörő. Az eseményeket egyszerűen írja le. Mitológia terén jártas,jó kis fantasy.

Sajnos még csak az első könyet olvastam

2018. júl. 20. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én most kezdtem kedden a sorozat olvasását, most a második könyvnél tartok szóval még csak az első könyvről tudok véleményt mondani és a második könyv első történetéről eddig nagyon tetszik. A játékról csak úgy van tapasztalatom hogy youtube-on néztem róla videókat szóval arról nem sok.
2018. júl. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 Igen, arról van szó.


#2 Az nem probléma, ha a játékot illetően túl sok mindent nem tudsz. Még én is csak szárnyat bontogatok ama téren.


Mennyivel szolgál az író több információval a könyvben bizonyos fajokról, vagy karakterekről, mint a játék? Például az elfekről, lásd: Eredin Bréacc Glas, Imlerith, és Caranthir Ar-Feiniel és társai. Ha jól tudom ők például az első néhány részben meg se igen jelennek, balszerencsémre a főhős annyira nem alterál.

2018. júl. 20. 17:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem Ciri szüleinek története nincs így kibontva a játékokban. A szörnyek leírása és a különböző lényeké szerintem jól le van írva a tündékről eddig nagyon sok mindent nem tudtunk meg csak hogy az emberek mindenhonnét kiszorítják őket. Számomra Gerald karaktere jobban tetszik könyvben viselkedésileg, Dandelion-t(Kökörcsin-t) legszívesebben agyon ütem volna a folytonos beszédével amikor mondja neki Gerald hogy hagyd már abba az még jobban elkezdi mondani a szorult helyzetben, nem tudom hogyan bírja ki Gerald bár az igaz hogy amikor nincs semmi baj akkor elég normális de akkor is. Yennefer karaktere szerintem kb. ugyan olyan mint a játékban szerintem kb. Dandelion és Yennefer karaktere eddig ugyan olyan mint a játékban.
2018. júl. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Regis <3
2018. okt. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!