Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik Trónok harca-évad...

Melyik Trónok harca-évad melyik könyvnek felel meg?

Figyelt kérdés
Illetve honnantól kezd a sorozat jelentősen eltérni a regénytől?

2022. júl. 14. 22:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%

Egy évad kb egy könyvet ölel fel, kivéve a 4-5 könyv esetében, mert azok párhuzamos történeteket mesélnek el. 4+5. könyv első fele a 4. évad, második fele az 5. évad.

A jelentősebb eltérések a 6. évadnál kezdődnek, de előtte is van néhány kisebb volumenű.

2022. júl. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
18%
Lehet rosszul emlékszem, mert régen olvastam,de a 3. kötetben hal meg Joffrey is, nem? A sorozatban azt hiszem a 4.évad elején.
2022. júl. 15. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
32%
Köszönjük a spoilereket, kettes, bizonyára egy ilyen kérdéshez senki nem fog odatévedni, aki még nem jutott el addig a könyvben vagy a sorozatban...
2022. júl. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%

1.évad 1.kötet, majdnem szóról szóra.

2. Évad 2.kötet, szintén.

3-4.évad 3.kötet, egy-két kisebb vagy komolyabb eltéréssel.

5.évad 4-5.kötet, de nagyon gyenge szálakon követi a könyvet, már komoly eltérések vannak.

6.évad - Egy-két szál a 4-5.kötetből, de többnyire a könyvtől függetlenül folytatja a sorozatot.

7-8.évad a könyvektől teljesen független folytatás.

2022. júl. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
31%

Elnézést 3-as,valóban ki kellett volna írnom, hogy spoiler, amikor egy több évvel korábbi dologról beszélünk, amit gyakorlatilag tud az ember, ha követi a könyvet, sorozatot?

Nem premier után vagyunk 2 nappal..

2022. júl. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
42%
És? Ezzel akkor érvelj, ha még sohasem ültél neki régebbi dolog megnézésének, amit nem akartál, hogy ellőjenek neked. Lefogadom, hogyha elkezdenél olvasni egy Agatha Christie-t, nem örülnél, ha elárulnák, ki a gyilkos, pedig 100 évesek a könyvei.
2022. júl. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
18%
Dumbledore meghal.
2022. júl. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%

jézusom ezt a hisztit :D

aki még nem olvasta a könyveket/nem látta a sorozatot, az ne nézegesse gyakorikérdéseken és egyéb helyeken a trónok harcával kapcsolatos dolgokat és nem fut bele spoylerbe, ilyen egyszerű.

2022. júl. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
30%
Leia és Luke testvérek. Dumbledore meleg volt mindvégig. Bruce Willis A hatodik érzékben kísértet játszik.
2022. júl. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%

Eltelt pár nap, de a mai napig nem értem, hogy miért lettem leszidva 🙈🤣

Mmint értettem, csak azt nem,hogy tényleg ki kellett volna írnom, hogy spoiler? 🤔😃

2, 5 válaszoló voltam

2022. júl. 20. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!