Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik Trónok harca-évad...

Melyik Trónok harca-évad melyik könyvnek felel meg?

Figyelt kérdés
Illetve honnantól kezd a sorozat jelentősen eltérni a regénytől?

2022. júl. 14. 22:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

dehogy kellett volna.

egy 3éve végetért sorozatról beszélünk

a legfrissebb könyv 11éves

ne vicceljünk már :D

aki tervezi elolvasni/nézni a sorozatot az meg se nézi ezt a kérdést.

ha meg igen akkor magára vessen :D

2022. júl. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
77%

Ha valaki olvasta az első kötetet és kíváncsi a sorozatra, simán ide tévedhet, mert tudni akarja, meddig dolgozza fel a film a könyvet - én is feltettem pont ugyanezt a kérdést évekkel ezelőtt, csupán az első kötet ismeretében.

Nagyon szélsőséges példa, de nézzük a Star Warst (aminek mondjuk az is ismeri a fordulatát, aki egy epizódot nem látott a Star Warsból, de pont ezért jó viszonyítási alap, tegyük fel, hogy nincs így. Mert most a Star Wars helyett mondhattam volna a Viharszigetet is, ami tíz éves, mégis kiírják sok helyen a Spoiler feliratot, ha a végéről beszélnek). Valaki megkérdezi, hogy milyen sorrendben jönnek egymás után a filmek, és elmondjátok, hogy "Hm... Ugye az ötösben kiderül, hogy Vader Luke apja, és..."

És mondom, szélsőséges példa, mert ezt a fordulatot tényleg mindenki ismeri, de fogadni mernék, hogy te is dührohamot kapnál, ha elmondanák neked valamelyik kedvenc sorozatod/filmed végét, függetlenül attól, hogy mikori. A spoiler végül is nem azt jelenti, hogy "friss filmek elrontása".

2022. júl. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

én nem kapnék dührohamot, nem zavar a spoiler

továbbra is csak azt tudom mondani ha még nem olvastad végig a könyveket/nem nézted végig a sorozatot, ne tegyél fel ilyen kérdéseket és ne is olvass ilyen kérdéseket.

vagy ha kérdést teszel fel, ird bele a kérdésbe h ne spoilerezzenek.

2022. júl. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!