Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tovább fognak drágulni a...

Tovább fognak drágulni a könyvek is??

Figyelt kérdés
Érdemes lenne most megvennem amiket szeretnék vagy ilyen áron megkaphatom őket még nyár végén / ősszel is? Van egy 24%os kuponom, amit ha beváltok kiszámoltam kb 2700-3000 Ft lenne darabja a könyveknek amit szeretnék.. Ez nekem kicsit még mindig sok, tisztában vagyok vele hogy 4200 a borítón az áruk és mint mindennek a könyveknek is megy fel az áruk. (Az elmúlt 30 napban ~400Ft-val amúgy) Viszont 2600 alatt próbálok maradni ha könyvet veszek. Ez esélytelen lesz a következő hónapokban és inkább azt javasoljátok hogy vegyek meg mindent még a mostani 3000/db kedvezményes áron ?

2022. aug. 5. 09:29
A kérdező szavazást indított:
Vedd meg most, drágulni fognak (+15-20%)
Várhatsz vele, csak egy kicsit fognak drágulni (+5-10%)
Teljesen mindegy mikor veszed, nem fognak drágulni
26 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vedd meg most.
2022. aug. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Menni fog felfelé. Mivel környezetkímélőbb az ebook, azok fognak terjedni, a rendes könyv meg luxuscikk lesz lassan. Bár nekem van ebook olvasóm, sokszor jobb a könyv, de az olvasó praktikusabb, ha nincs nagy helyed.
2022. aug. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Ársapkás Alispán ***** válasza:
85%
Biztos fognak drágulni. Bár nekem elég a bolhapiacon / Vaterán vásárolt párszáz Ft-os könyvek is.
2022. aug. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos drágulni fognak. A tavalyi tintahiány és papírhiány még mindig nem múlt el, a mostani energiaválságban meg nagyon sokan a fát, tehát a papír alapanyagát fogják alternatívának használni, ami tovább növeli a papírhiányt. Plusz az infláció, plusz a valutaárfolyam-változás... A kövi 2 évben szerintem folyamatos drágulás lesz a könyvesboltokban.
2022. aug. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen drágulnak, de Magyarországon az E-book sem sokkal okcsóbb!

Én még mindig úgy csinálom, hogy vagy 50-70 százalékos akcióban, vagy használtan (marketplace, magánszemélyek) veszem a könyvet. Amíg vannak ilyen lehetőségek, minek venném meg drágán.

2022. aug. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!