Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyvet ajánlanátok...

Vav22 kérdése:

Milyen könyvet ajánlanátok egy 20 éves lánynak?

Figyelt kérdés
Igazából soha nem rajongtam annyira a könyvekért és most kezdem érezni, hogy hiányzik, úgy olvasnék valamit, de nem tudom mivel kezdjem . Valami olyan izgalmas könyvre gondolok, amit tuti nem tennék le. :-)
2008. dec. 22. 01:22
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
hát ez nagyban függ az érdeklődésedtől. Mostanában elég sok ponyvát adtak ki nagyon modern designnal , amolyan "csajos" témákról, néha azokat a legnehezebb letenni és kezdésnek nem rossz. :) Egyébként én nemrég az 'egy testben két lélek'-et olvastam, az is nagyon olvasmányos (egy transzvesztitáról szól) vagy Coelho 'Tizenegy perc' c. könyve (ez egy prostiról), de amúgy van még nagyonnagyon sok könyv, amit nehéz letenni. De hátha ezek tetszeni fognak, érdekesek. :)
2008. dec. 22. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%

Ha érdekel a világ, amiben élsz, akkor nagyon tudom ajánlani Vujity Tvrtko könyveit, én nem tudtam letenni őket. Ha inkább álmodozóbb típus vagy, Ken Follett könyveit olvasgasd, ha magyar szépirodalmat szeretnél, akkor is hatalmas a választék, akkor Jókainál kezdhetnéd.

De tényleg, ha leírod milyen az érdeklődési köröd, sokkal könnyebb választ adni. Jó olvasást!

2008. dec. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hát azt könnyebb leírnom,hogy mi az amit nem szeretek, például romantikus, csöpögős könyveket ki nem állhatom. A horrort és a háborúsokat sem. Inkább valami izgalmas mondjuk kalandregényre gondoltam meg olyan könyvre amit nagyon jónak tartotok és le sem tudtatok tenni :-)Köszi a válaszokat!
2008. dec. 22. 14:18
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Wilbur Smith: A lángoló part

Jó kis kalandregény, nagyon izgi

ne riasszon el, hogy háborús időkben kezdődik, de nem az lesz a lényeg!

keress rá a neten

folytatása a Kard hatalma

én hatodikos korom óta évente egyszer kiolvasom :)

2008. dec. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Kellemes Karácsonyi Ünnepeket! :-)
2008. dec. 22. 22:54
 6/15 anonim válasza:
100%

Paulo Coelho: Tizenegy perc

Szilvási Lajos: Egymás szemében

de ha kicsit többet mesélsz magadról, akk könnyebb, mert pl én, amikor 19 voltam, és nagyon mély lelki válságba kerültem, Nekem Paulo Coelho Az alkimista című könyve nagyon sokat segített! és aztóta még kétszer elolvastam, mert annyira hatással van rám.

2008. dec. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%
A Tizenegy perc tényleg izgalmas, szexuális, és nem is túl hosszú, szal pont jó ahoz, h megjöjjön a kedved az olvasáshoz:)
2008. dec. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
100%
Nekem Albert Györgyi könyvei is tetszettek, sőt a vagina monológok sem volt rossz, bár az annyira nem is jó.. de györgyi pasi sztoriairól szóló könyvét szerintem nem lehet letenni.
2008. dec. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat! :-) Rákerestem a könyvekre amiket írtatok melyik miről szól, hát majd ilyen sorrendbe olvasom őket :D:D:D:D
2008. dec. 23. 14:23
 10/15 anonim válasza:
90%
Szerintem Agatha Christie regényei is nagyon jók, meg az orvosos krimik, pl. Robin Cook.
2008. dec. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!