Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyvet ajánlanátok...

Vav22 kérdése:

Milyen könyvet ajánlanátok egy 20 éves lánynak?

Figyelt kérdés
Igazából soha nem rajongtam annyira a könyvekért és most kezdem érezni, hogy hiányzik, úgy olvasnék valamit, de nem tudom mivel kezdjem . Valami olyan izgalmas könyvre gondolok, amit tuti nem tennék le. :-)
2008. dec. 22. 01:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
90%

Lányom nélkül soha!

Paulo Coelho összes könyve nagyon jó!! Nem csak a 11 perc!

2008. dec. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
84%
Agatha Christie regényei nagyon jók,Sherlock Holmes könyvek közül,amit Conan Doyle írt,és én Chuck Palahniuk:Harcosok Klubja c. könyvét szinte le sem tudtam tenni!Mondjuk ez kortárs mű,társadalomkritikai,de nekem nagyon tetszett!Megéri egy próbát tenni vele.
2008. dec. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
100%

A titok című könyv is jó:):)


ha pityeregni akarsz akkor meg : A nővérem húga c. könyv nagyon megható:(:(

2008. dec. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
88%
harry potter
2008. dec. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mi az érdekes :) Én például Verne regényeit imádom, de szívesen olvasok krimiket is, Sherlock Holmes meg ilyesmi. Ha a fantasy érdekel, akkor Ursula K. Le Guin Szigetvilág sorozatát ajánlom, meg a Gyűrűk Urát.
2009. jan. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!