Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Wattpad könyvek?

Wattpad könyvek?

Figyelt kérdés
Tudtok ajánlani romantikus-gimis, fiú-lány sztorikat wattpadon? (Mindenféle jöhet, de ha mondjuk van kifejezetten kedvenc "bátyám haverja", vagy "legjobb barátnőm bátyja" stílus, azok végképp jöhetnek!:) Köszönöm előre!

2022. szept. 4. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

-Bátyám barátjába szeretve

-Block out

-a bátyám barátja

-Beléd szerettem

Ezek bátyám haverja típusú könyvek

-Mikor beléptél az életembe

-Ellenséges szobatárs(ez a kedvenc könyvem ezek közül, de ennej még csak pàr része van fent, a többi mind befejezett azt hiszem)

-Tied vagyok

-Sakk és matt,Bátyó

-Szüzek köre

-Az élet csupa meglepetés

Ezek jutnak hirtelen eszembe.

2022. szept. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ki nevet a végén

izgalmas

2022. okt. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Most jó sok olvasmányötletet adtatok, köszi!


Szintén Vörös Viktória-az Ellenséges szobatárs szerzője-írta a Nyár veled kezdődik-et, én azt anno Wattpadon olvastam, azóta ha jól tudom, már megjelent könyv formájában, illetve az Ellenséges szobatársat is kiadták, szóval sajnos Wattpadon már nincsenek fent, csak pár ízelítő fejezet, illetve az Ellenséges szobatársnál interjúk a szereplőkkel. De én nagyon szeretem és ajánlom őket, szóval érdemes szerintem megvenni.

ápr. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kijavítanám magam, a nyár veled kezdődik csak idén nyáron jön ki.
ápr. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!