Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Bellatrix vagy Piton volt az...

Bellatrix vagy Piton volt az erősebb mágus?

Figyelt kérdés

2022. szept. 4. 22:51
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Piton
2022. szept. 5. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Egyértelműen Piton pajtás. Mint sz.rt a palánkon, úgy átb.szta éveken keresztül az öreg Voldemortot (akit a könyv minden idők egyik legjobb legilimentorának nevez).
2022. szept. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem egy összecsapásban Belkatrix nyerne. De összeségében egyértelmûen Piton az erôsebb. Nagyon jó gondulat olvasó és az oklumenciát évtizedekig tökéletesen használta.
2022. szept. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Piton
2022. szept. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerintem is piton, abból a szempontból hogy évekig átverte voldemortot, és eljátszotta a kémet a főnix rendjében. Viszont Bellatrixot voldi tanította.
2022. szept. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%

Bella fanatikus volt, és ez a fanatizmus szerintem elég jól megmutatkozott az erejében. Kilátástalan szituációkban is képes volt felül kerekedni másokon. Valamint olyan lenéző és lekezelő volt mindenkivel szemben, hogy már ezzel a hozzáállással is fölénybe került.

Piton, hogy úgy mondjam köpönyegforgató volt. Mindenkivel el tudta hitetni azt, ami őt is előrébb vitte. Nagy erővel rendelkezett, és ezt ki is használta.

Szerintem mindketten borzasztó erősek voltak, csak másban mutatkozott meg az erejük.

Én mindkét karaktert szeretem 💚

2022. okt. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Piton
2022. nov. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
piton
2023. márc. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!