Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik könyvben van a legundor...

Melyik könyvben van a legundorítóbb jelenet amit valaha olvastál? És mi az?

Figyelt kérdés
2010. szept. 26. 12:12
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

Dr. Nyiszli Miklós: Orvos voltam Auschwitzban című könyvében volt egy rövid fejezet amitől szó szerint kidobtam a taccsot.

Auschwitzban játszódik, szóval igaz történet.

A lényeg az volt, hogy a kiéhezett emberek akik hónapok óta éheztek, találtak az udvaron főni valamit vízbe... és annyira éhesek voltak hogy ettek belőle. A végén kiderült hogy néhány embertársukból főztek épp szappant... Szóval gondolhatod...

Undorító a gondolata is.

2010. szept. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
fujj:S:S szegények
2010. szept. 26. 13:15
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálam soha nem volt még ilyen. Nehéz elvenni az étvágyamat, hogy úgy mondjam:) De én ilyen típus vagyok. Már 5 évesen is boncolást néztem a TV-benxD Legalábbis anyám szerint, aki majd szívszélhűdést kapott, amikor megláttaxD Szóval kétlem, hogy van ilyen...

Ja, de. Ha állatkínzásról olvasok. Na, attól kiborulok. De inkább elkeseredett, meg dühös vagyok.

2010. szept. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszi a választ :)

én is azt hittem, hogy nincs ilyen, főleg könyvben... de rájöttem, hogy van :S

2010. szept. 28. 22:00
 5/9 anonim ***** válasza:
45%

OFF:

RIF-Reichstelle für Industrielle Fettenversorgung vagyis Birodalmi Ipari Zsírellátóközpont pl.: gépek kenéséhez, szappanfőzéshez stb. Mondjuk az I betűt könnyű J-nek olvasni Így akár lehet RJF-Reines Jüdisches Fett azaz Tiszta ZsidóZsír is.

Az egészről már bebizonyosodott hogy csupán legenda, szóval nem kéne valós tényként kezelni.

ON

2010. okt. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
Így igaz, zsidókból nem főztek szappant.
2010. okt. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
Én hálaistennek nem voltam ott (és szerintem te sem), hogy megmondjam igaz e vagy sem. Viszont azt tudom, hogy mit olvastam. A kérdező megkérdezte mi volt a legundorítóbb dolog amit valaha olvastam, hát nekem ez. Ennyi.
2010. okt. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az amikor a Harry Potter és a Halál Ereklyéi című könyvben Bathilda Bircsók átváltozik Naginivé a kígyóvá, az írónő nagyon jól leírta félelmetesen, kár hogy a filmben nem változott ugyanígy át, ahogy a könyvben.
2013. dec. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

2 dolog jut hirtelen az eszembe, bár nem tudom, 100%-osan jól emlékszem-e mindenre.


Richard Bachman (Stephen King álneve): Rendcsinálók... abban volt ilyen, hogy mintha egy kisbaba vagy 1-2 éves gyerek testébe beköltözött volna vmi gonosz entitás, és meg akarta dugni a saját anyját vagy dajkáját.


Könyv címére nem emlékszem... anyatej-szex, fétis jelleggel. 13 éves voltam, nyaraláson vettem el egy könyvet, amit anyukám vett ki a könyvtárból és hozta el az útra... hát eléggé lesokkolt (anyukám sem szokott ilyesmit olvasni, az ismertető alapján sem vmi szexkönyv, őt is eléggé sokkolhatta).

ápr. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!