Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Az összes Harry Potter könyvet...

Az összes Harry Potter könyvet egybevéve melyik az a fejezet, momentum, jelenet ami a leginkább tetszett/ami a legnagyobb hatással volt rád?

Figyelt kérdés
Nekem a 7. könyvből az a rész, amikor Harry és Hermione elmennek Harry szüleinek a sírjához.
2010. márc. 5. 15:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
még az első könyvben, amikor Harry a tükörben látta a szüleit...de nem érinthette meg őket...ott sem voltak...csak látta őket.
2010. márc. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
A világkupás fejezt, amikorr ott van Cedrik, meg ott az egész annyira varázsos.
2010. márc. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%
nekem az 5-böl amikor a merengőbe visszamegy és ott látja az apját, lupint, féregfarkat, siriust meg pitont meg az anyját meg mindekit az a kedvenc de am a 7 vége az nagyon nagyon jó amúgy is a vége meg mikor 17 évet mnet előre az időbe annak de jó lenne ha lenne foytatása már
2010. márc. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem az egyik amikor Voldemorttal véglegesen megküzd, és a másik ami neekd is amikor Harry szüleinek a sírjánál vannak, én ott még sírtam is rajta... akármit mondtok.

És igen az amikor Harry "feláldozza" magát, amikor megy Voldemorthoz avvala kővel és látja aszeretteit, az megható volt.

2010. márc. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az, amikor Hagrid sírva viszi a kastélyhoz a "halott" Harryt...
2010. márc. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Az a baj, hogy ilyen rengeteg van :)

- Sirius halála

- Dumbledore halála

- Fred halála

- a hetesben, mikor Harry megy Voldemorthoz, látja Ginnyt a köpeny alatt

- amikor Harry megkéri Lilyt, hogy maradjon mellette(mikor Voldemorthoz megy)

- mikor Piton megmutatja Dumbledore-nak a patrónusával, hogy még mindig mennyire szereti Lilyt

- és igen, mikor elmennek a szülei sírjához "Utolsó ellenségként a halál semmisül meg."


hirtelen ennyi jutott eszembe, de még biztos van

2010. márc. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Dumbledore, majd Piton halala.( amikor kijott a hatodik resz,-13-14 eves lehettem- meg sirtam is a halalakor...ciki, nem ciki: e'van!)

(:

2010. márc. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
54%
Amikor a 7. részben a Roxfortban vannak Harryék, a végső összecsapás előtt is, és után is. Elég megkapó. Meg a Szárnyas Vadkanból a képen keresztül mennek a suliba, és a Szükség Szobájában ott a mindenki>.< Meg még egy csomó van, de már totál régen olvastam el és semmire sem emlékszekXD
2010. márc. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

amikor harry a merengőben azt látja, amikor lily megismerkedik pitonnal


az utolsó fejezet, a 19 évvel később:)

2010. márc. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%
A herceg meséje című fejezet
2010. jún. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!