Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajánlanátok valami jó könyvet?...

Ajánlanátok valami jó könyvet? Valami szerelmes, romantikus, vámpíros/misztikumos jönne most jól.

Figyelt kérdés
Bár a vámpír téma nem fő szempont, csak szeretek olyan könyveket olvasni, amibe beleillesztenek természetfeletti lényeket...
2010. szept. 27. 19:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
8%

Alkonyat

Újhold

Napfogyatkozás

és a 4.rész (címe nicns az eszembe)

Vámpírnaplók.

TrueBLOODs akköö

Ez témán kívül jo könyv: Harry Potter- 1234567..

ennyi szia

2010. szept. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Stiefvater Maggie - Shiver (Borzongás)


Nem vámpíros, hanem vérfarkasos, de hihetetlenül jó könyv. De elég lehangoló is.


Amúgy meg az összes True Blood könyvet ajánlóm még.

2010. szept. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Félúton a sírhoz

Karó és sírhant

Síri csendben

Ez egy sorozat 3kötete, de nagyon jók.

2010. szept. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
J.R.Ward Fekete Tőr Testvériségről szóló sorozata, amelyből először az Életre keltett szerető, utoljára a Halhatatlan szerető jelent meg. Nekem nagyon tetszett, alig várom a következő kötetet.
2010. szept. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Evermore(1) Blue Moon(2) Shadowland(3) és még majd jön két része.

halhatatlanok sorozat... nem vámpíros. de hasonló a vámíros könyvekhez annyi különbséggel hogy ebbe halhatatlanok vannak.. én nagyon szeretem őket csak ajánlani tudom

itt 1 példa: ajánlottam bnőmnek és imádja.:D

2010. szept. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Becca Fitzpatrick: Csitt csitt
2010. szept. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Neil Gaiman- Csillagpor
2010. okt. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Meg Cabot, Kim Harrison, Michael Jaffe, Stephenie Meyer, Lauren Myracle- Pokoli báléjszakák


Ebben van vámpíros, zombis, démonos, kaszásos, misztikus öldöklős sztori ezektől a nagyszerű íróktól.

2010. okt. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Áá ezek futottak még:D:D

Ha nem kötelező vámpíros jelleggel keresel könyvet, olvasd el Meyertől a Burok c. könyvet. ZSENIÁLIS!! Én először ódzkodtam tőle, merthogy földönkívüliek, meg elfoglalják a Földet blablabla, de aztán elolvastam, és nagyon nem bántam meg:D

2010. okt. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Alkonyat az már fáj...ne ajánjátok be már mindenkinek mindenki tudja hogy létezik...nem kell reklámozni...


Én a Cat és Bones vámpírvadász sorozatot ajánlom letehetetlen romantika erotika akció...igazi vámpírokkal...akiknek a vér nem drog hogy leszokjanak róla hanem létfeltétel...viszont nem vérontásos...persze az is van benne mint minden vámpírkönyvben...


A vámpírok sose ugráltak fenyőfákon szerelmetvallva és kergettek őzikéket....a vámpírok vért szívtak a napot nem túlzottan szerették hegyes fogaik voltak, és hosszú életük...nem nyafogtak hogy gyilkosok kemények voltak és csak belül lágyak...vagy ott sem...

2011. aug. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!