Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyvet ajánlanátok...

Milyen könyvet ajánlanátok számára?

Figyelt kérdés
12 éves fiú, Stranger Things jelenleg a kedvenc sorozata, de az ahhoz készült könyvek szerintem még nem neki valók (szerintem). Esetleg valami ezen témához hasonló, de korban hozzá illő könyvet tunátok javasolni neki?

2022. dec. 16. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
17%

Egri csillagok

Tüskevár

Téli berek


Így, hirtelen.

2022. dec. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igenis elolvashtja a Stranger Things-et. Harry Potter? Én imádtam 12 évesen (bár nem fiú vagyok)
2022. dec. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Herry Potter öcsém 11 és imádja.
2022. dec. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
81%

Harry Potter ismán mehet, tlaán már öreg is hozzá:D


Gyűrűk urát mondanám, de az nehéz olvasmány, érdemes még 2-4 évet várni vele.

Viszont a Hobbit (vagy más fordításban Babó) mehet, az kimondottan gyerekeknek szánt kalandregény. Én kb 10 évesen olvastam, imádtam:D


Ami még érdekelheti azok a Dungeons & Dragons történetek, tekintve, hgoy a Stranger THings is DnD szörnyekkel operál:D Ilyen regényekből nem ismerek címeket, de kismillió van, szóval ha kikeresed, hgoy DnD alapú kalandregény szörnyekkel, akkor jó lesz :D (csak mert előfordul intrikus DnD sztori is, ami hát nem épp arról szól, hogy titokzatos szörnyekkel bajlódnak).

2022. dec. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!