Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek a harry...

Mi a véleményetek a harry potter Nurmengard-trilógiárol?

Figyelt kérdés

#Harry Potter #fanfiction #HP #Nurmengard-trilógia
2022. dec. 16. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
Lesz ilyen a jövőben? Őszintén szólva nem hallottam róla, de örülnék neki ha lenne újabb HP regény, már feltéve hogy Rowling nem hajol meg az SJW erőszakos nyomásának.
2022. dec. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

#1 nem, ez egy magyar fickó által írt fanfiction-trilógia, ami egyfajta folytatás.


Kérdésre: Szerintem nemzetközi szinten az egyik legjobb. Sokszor nem is gondolkodtam azon, hogy ezt nem Rowling írta, annyira sikerült átvennie az ő stílusát.

2022. dec. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én sok jót hallottam róla, de végül csak az első pár fejezetet olvastam el belőle, nem tetszett annyira, hogy folytassam.
2022. dec. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%

A Nurmengard trilógiát a Székesfehérvári Juhász Roland (írói álnevén Parselmouth Lion) írta.


Hihetetlenül színvonalas és tényleg 3 teljes könyv hosszúságú átgondolt, lezárt történet. (Az ilyen azért viszonylag ritka a fanfic kategóriában.)


Mindenkinek ajánlom aki szereti a HP könyveket, és rendes folytatásra vágyik.


Online is olvasható és PDF és e-Book formában le is tölthető a 3 könyv.


Akinek tetszett, ajánlom még a szintén általa írt alternatív 7. Részt. Ami azért is érdekes mert a valós 7. Rész előtt született. És egy hihető alternatív lezárást ad.

(Ha egyszer lesz egy gyerekem viccből a hatodik rész után ezt fogom a kezébe adni, kiváncsi leszek mikor Jön rá)

2022. dec. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Én elolvastam, szerintem nagyon jó lett, részletes, átgondolt, kerek történet.
2022. dec. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!