Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok véleményt mondani a...

Tudnátok véleményt mondani a történetemről?

Figyelt kérdés

Elkezdtem wattpadon egy történetet írni és arra szeretnélek kérni titeket, hogy olvassatok bele ha van időtök és mondjatok véleményt, építő kritikát.


[link]



2023. jan. 11. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"(...) az égig emeli a lányt, amely csak remélni tudja(...)"


Az "amely" élettelen tárgyra vonatkozik.

Helyesen: aki.


Amúgy a szinopszisod egy unalmas, szürke tucatgiccs. Nem tudsz elszakadni a kommersz, csöpögős, brazil típusú, egybites tömegfilmektől.

2023. jan. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Creepy Me ***** válasza:

Érdekesnek találtam a bevezető szöveget.

Szerintem jó lesz, ha szívből és ésszel írod.

A logikára ügyelj majd. A lány miért nem hagyja csakúgy ott a férfit?

Ha ezt kifejted, akkor utólagos elnézést. De ha nem, akkor a bántalmazó, érzelmileg zsarolhatja (valóságban is gyakran azt teszik) és lebilincselőbb lesz tőle a sztori. Másik ötlet az, hogy félig még szerelmes, ezért az ártatlan lány tagadásban él.

Sok sikert az írással

2023. jan. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Creepy Me ***** válasza:

Azta! Nekem bejön.2es vagyok. Most kezdem a 2. Fejezetet és eddig tetszik. Bár arra figyelj, hogy legyen mindenkinek kicsit más haja. Mármint oké a hajszín abból sok ugyanolyan van, te ezt elkerülted, de mindenki beletúr a hajába és csigái vannak.

Ezenkívül odavagyok érte és nem azért mert a barátaim engem is Natenek neveznek plusz a hajam is csigás amikor nem vágom le.

2023. jan. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!