Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Harry Potterben hol találhat...

A Harry Potterben hol található meg Piton fiatalkorának története?

Figyelt kérdés

Úgy értem melyik könyv, melyik fejezet?

A fiatalkora, roxfortos évei, Lily-vel való kapcsolata érdekel elsősorban. Elvileg benne van, de már nagyon régen olvastam, nem tudom mikor volt.

Köszönöm előre is!



2023. jan. 15. 00:25
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
Mintha a Félvér hercegben lenne róla a legtöbb infó.
2023. jan. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
94%
Nekem úgy rémlik, hogy a Főnix Rendjében és a Halál ereklyéi 33. fejezetében van róla a legtöbb szó. A Félvér hercegből inkább a Voldemorttal és Dumbledore-ral való kapcsolatára emlékszem, de én sem mostanában olvastam a könyveket, úgyhogy lehet, hogy hülyeséget mondok.
2023. jan. 15. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
96%

Főnix rendje: Piton legrosszabb emléke (majd erre reagálva következő fejezetben is elbeszélés szintjén)

Halál ereklyéi: A Herceg meséje


Ezen kívül néhány apróság van a Tűz Serlege Tapmancs visszatér című fejezetben, végig az ötödik rész során, ahogy Siriusszal veszekszenek, a Bölcsek köve végén mond pár mondatot Dumbleodre mond pár mondatot arról, hogy James megmentette őt (de ez máshol jobban ki van fejtve), illetve a harmadik rész folyamán a Remusszal való beszélgetéseikből is leszűrhető jópár dolog.

2023. jan. 15. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!