Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki jártas a Scribd oldal...

Valaki jártas a Scribd oldal használatában?

Figyelt kérdés

Az alkalmazásban letöltött könyveket el lehet ugyan olvasni offline, de kényelmesebb lenne az ebook olvasómon olvasni őket. A kérdésem az lenne, hogy le lehet-e menteni valahogy, hogy a fáljt át tudjam majd rakni. A book-ra gondolok, nem a ducumentum-ra, az utóbbit le tudom tölteni.


Előre is köszönöm, ha valaki tud segíteni!



2023. jan. 24. 10:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem, lementeni sehogy nem tudod. Tehát véglegesen nem lesz tiéd az e-könyv, csak amíg előfizetsz rá. Ez inkább egy könyvtárhoz hasonlít, és hacsak nincs valakinek rengeteg ideje olvasni, nem is éri meg szerintem.

2023. jan. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!


Előfizettem rád, de épp az a baj, hogy nincs mindig szabadidőm, hogy olvashassak, éppen ezért lett volna jó átrakni az ebook-ra. Kár, pedig jó lett volna.

2023. jan. 24. 15:24
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem egészen így van, hanem így van:

Unfortunately, some ebook readers can't connect to Scribd on the web or run the Scribd app, such as the Nook GlowLight, Kobo, and most versions of the Kindle. Generally speaking, you won't be able to use Scribd to its full potential with these devices compared to devices like the Fire or Nook tablets.

2023. jan. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm 3-as, ezt eddig nem is tudtam! Sajnálnám lecserélni, de lehet ideje volna ebook olvasót újítani.
2023. jan. 24. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!