Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajánlanátok fantasy könyveket?

Ajánlanátok fantasy könyveket?

Figyelt kérdés

Olyan igazán nagy fantasy eposzokat olvasnék, mint a Tűz és jég dala, a Gyűrűk Ura vagy az Idő kereke. Az se baj, ha kevésbé ismert.

(Az Üvegtrón és a többi hasonló young adult könyveket nem szeretem, ahogyan a Conan a barbár szerű ponyvákat sem.)


Köszi!



2023. febr. 8. 20:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
50%

Caraval sorozat

A varázslók

A boszorkányok elveszett könyve

2023. febr. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%

Nem kér young adultot, erre az első odaírja a Caravalt, NEEEEEEH. Eposzt akar és kap ilyen romcsi cuccot. Király.


Akkor, hogy kapj valami olyat is, ami a kérdésedre válasz...


Joe Abercrombie - Az első törvény (most jon a folytatása, egy új sorozat, Az őrület kora)

Brian McClellan - Lőpormágus

2023. febr. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
78%
Sapkowski - Vaják
2023. febr. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
53%
2023. febr. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2023. febr. 9. 07:36
 6/17 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem a molyon dark fantasy/grimdark címkékkel nézelődj. [link]

Joe Abercrombie könyvek, Lőpormágus, esetleg a Széthullott birodalom, A megtört föld és Éjangyal-trilógia, de én csak az Első Törvényt olvastam ezekből. A Démon-ciklus Peter V. Brettől szerintem elrontva lett, de még nem olvastam a befejező kötetet. A Vaják úgy tudom elég megosztó.

2023. febr. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
25%

Mesékföldjén

Serena valentino-tól a disney gonoszokról szóló könyvek

(Ki a legszebb?,Herceg vagy szörnyeteg stb ...)

A shadowhunteres könyvek

2023. febr. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
#6 Miért lenne megosztó a Vaják?
2023. febr. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
8: benne vagyok egy könyvmoly facebook csoportban, és sok pozitív és negatív komment egyaránt érkezett rá. Alapvetően nekem az a benyomásom, hogy megosztja az embereket. Szerintem közrejátszik az, hogy más a játék, más a filmsorozat, és megint más a könyvsorozat, attól függően, hogy ki melyiket ismerte hamarabb, nem azt kapja, az olvasó, amit várt/látott, de csak tippelek.
2023. febr. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Témánál, nekem speciel a Vaják valamiért nem tetszett annyira, igaz, csak az első novellás kötetet olvastam.
2023. febr. 10. 21:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!