Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek Az első...

Mi a véleményetek Az első mentorom című könyvről?

Figyelt kérdés
Ha olvastátok és tetszett, akkor miért? És ha nem akkor miért nem?

#Szabó Kristóf #Az első mentorom #Girán Gábor
2023. márc. 7. 18:34
 1/3 anonim válasza:
Kb 24 évesen kezdtem el önfejlesztés témában könyveket olvasni, viszont magyar szerzőktől sosem olvastam mert sok esetben hiteltelennek tartottam őket sikeresség témában. Belefutottam már sok haszontalan motivációs vagy "hogyan legyél gazdag gyorsan" könyvbe, amelyek egytől egyig bullshitekkel voltak tele. Viszont tavaly belefutottam Az első mentorom könyvbe a Libriben és felkeltette az érdeklődésemet. Pár nap alatt kiolvastam, elég rövid volt, de ehhez képest hatalmas pozitív csalódás volt számomra. Voltak benne kisebb feladatok a fejezetekhez, illetve sokatmondó idézetek, amelyekből volt olyan, amit még háttérképnek is beállítottam. Összességében nagyon sajnálom, hogy nem 5-10 évvel ezelőtt került a kezembe egy ilyen könyv. Fiataloknak nagyon ajánlom minél hamarabbi elolvasásra!
2023. márc. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Gellért_ válasza:
Én ajándékba kaptam ezt a könyvet és nyugodt szívvel mondhatom, hogy életem egyik leghasznosabb ajándéka volt. Ez a könyv szerettette meg velem az olvasást. Korábban utáltam olvasni. Bármilyen könyvet elémraktak csak az első pár oldalt, azt is csak szenvedősen olvastam el. Aztán jött ez a könyv és amikor elkezdtem olvasni utána kicsivel eszméltem csak rá hogy már a felénél vagyok. Nagyon magával ragadott. Megtanultam belőle boldogság alappillérjeit, azóta sokkal kiegyensúlyozottabb az életem, könnyen áttudom ültetni a mindennapokba a könyvben leírtakat. Nagyon hálás vagyok, hogy megírtátok a könyvet és ennyi fiatalnak segítettetek vele, többek közt nekem is! Csak ajánlani tudom, minden olyan fiatalnak aki szeretne jobb lenni a mai vagy tegnapi énjénél!
2023. márc. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Azoknak tudom ajánlani akik mindig is éreztek magukban tüzet , hogy több van bennük annál mint amik jelenleg . Akik érzik magukban a sikert és vágynak a sikerre , akkor ez a könyv megfelelő iránytű számukra , hogy elinduljanak ezen az úton . Mind1 mennyi idős vagy , mert ezt a könyvet nem lehet életkorhoz kötni , inkább a jelenlegi életszakaszodhoz kötném és ahhoz milyen életet szeretnél élni . Szerintem többet nem is kell írni róla , inkább nézzetek rá a @onlinemarketinges Instara és rájöttök , hogy ezek szerzők a segítségedre vannak abban , hogy olyan életed legyen amire vágysz
2023. márc. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!