Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ha booklineon 3 könyv van...

Ha booklineon 3 könyv van egyben és csak az egyik kéne belőlük akkor is meg kell mindhármat rendelnem?

Figyelt kérdés

2023. márc. 12. 12:53
 1/9 A kérdező kommentje:
tehát nem lehet csak az egyiket megrendelni a 3-ból?
2023. márc. 12. 12:54
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
ha egyben árulják csomagban, akkor valószínűleg nem
2023. márc. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
elég gáz....akinek kell mind3 az 3 kattintással kosárba rakhatná mindet. de neem, egyben kell az egészet árulni xd
2023. márc. 12. 16:49
 4/9 anonim ***** válasza:
62%

Amiket így egyben árulnak, azok valójában egy könyvnek számítanak (pl. egy ISBN alatt futnak), csak a használhatóság miatt vannak több kötetbe bontva.

Egyik legtipikusabb példája ennek A Gyűrűk Ura, melyre szeretnek trilógiaként hivatkozni, de valójában egyetlen könyv.

2023. márc. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Lehet, hogy akció miatt van egybe csomagolva és így olcsóbb. Próbálj meg a keresőben rákeresni, hátha árulják külön is.
2023. márc. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem akciós. ezeket kb 25 éve adták ki és azóta nem nyomtak újakat, így elég nehéz beszerezni
2023. márc. 15. 00:58
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen, vannak olyan könyvek amiket egyben árulnak, így egyszerűsíti sz eladó a dolgot.

Én is vettem már így könyveket. +( Egyáltalán nem összefüggő kötetek voltak) Direkt olyan csomagot választottam amiből egy sem volt meg. Így nekem is kényelmesebb volt, nem kellett egyesével levadászni őket. Az egyiket ráadásul már magában nem is lehetett kapni.

2023. márc. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

7

valóban egyszerűbb, 3 helyett csak 1 kattintás kosárba rakni mindet. mert az a +2 kattintás nagyon megerőltető lenne.... egyébként a másik 2 nekem megvan, a harmadik miatt felesleges lenne mindet megvenni

2023. márc. 16. 22:12
 9/9 anonim ***** válasza:
Dobsz egy linket, miről van szó pontosan?
2023. márc. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!