Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ha a Harry Potter könyvekben,D...

Ha a Harry Potter könyvekben,Dudley Dursley is kapott volna levelet, hogy felvételt nyert a Roxfortba,hogyan alakult volna a történet?

Figyelt kérdés

Igazából nem is lenne elképzelhetetlen,az anyjának Petúniának a testvére boszorkány volt.


Szerintetek,hogy fogadta volna a Dursley család?

Hogy alakult volna a Dudley kapcsolata Harry-vel?

Dudley-t melyik házba osztotta volna be a teszlek süveg?



2023. márc. 15. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Hugrabug vagy Griffendél vagy Hollóhát


Sárvérűt biztos nem rak a Mardekárba, szóval csak ezek maradnak.

2023. márc. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 harebell ***** válasza:
72%

Kb ahhoz tudnám hasonlítani, mint amikor nagyon homofób család gyereke meleg. Dudleynek se lett volna könnyű elfogadnia.


Harry biztos nem örült volna neki, hiszen nagyon szeretett volna megszabadni Dudleytől. Dudley eleinte biztosan hasonszőrű, erőszakosabb gyerekek társaságát kereste volna, de Harryt nem tudta volna úgy bántani, mint előtte, hiszen ő a varázsvilágban népszerű. Azzal is meg kellett volna birkóznia, hogy őt a származása miatt sok mardekáros elítéli, pedig leginkább ott számíthatott volna barátokra. Amúgy szerintem a legvalószínűbb mégis az, hogy Malfoyékhoz csapódott volna.

2023. márc. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szerintem nem tudott volna Malfoyhoz és a mardekárhoz csapódni bár mennyire is akarna,mert ugye mugli szülők gyereke,és azok mélyen lenéznék emiatt.

Eleinte lehet piszkálná Harryt,de mikor tudatosulna benne,hogy Harry híres és népszerű, szerintem próbálna ebből hasznot húzni.

2023. márc. 15. 15:01
 4/7 harebell ***** válasza:
100%

Ha elég hasznosnak bizonyul valaki, akkor általában az ilyesmi ideológiák követői szemet hunynak a származás fölött. Akárhogy is, de vérrokonságban áll Harryvel, vannak róla információi, de utálja is őt - ez így együtt szerintem elég jó belépő, egyszerűen csak a hierarchia legalján lenne.


Bár nagyon ritka az is, hogy a Mardekárba kerüljön egy mugli származású, de nem kizárt. A Hollóhát és a Hugrabug nála szerintem alapból kiesik, szóval esetleg Griffendél lehetne. Na az még érdekes lenne, ott lehet, hogy más irányba fejlődne a személyisége. Valószínűleg élvezné a népszerűséget meg rá irányuló figyelmet, mint Harry unokatestvére.

2023. márc. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
Harry apja is egy bully seggfej volt és őt a süvet a griffendélbe rakta. Dudley rá hasonlít.
2023. márc. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
Dudleyt nem ismertük meg sem hűségesnek, sem okosnak, sem bátornak. Szerintem a Mardekárba került volna, főleg akkor, ha kiderült volna hamarabb, hogy Harry a Griffendélbe tartozik, és esetleg látta volna a történet elejéről a Malfoy gyerekkel való kis csetepatét. Személyiségben és agyban Dudley sem volt előrébb, mint Malfoy haverjai. A Süveg elvileg a kívánságokat és célokat is figyelembe veszi, ahogy Harryt is a Mardekárba akarta volna osztani a Süveg, de mondta, hogy csak oda ne. Dudleynak nem ismerjük viszont ehhez eléggé a személyiségét. Ha okosabb szeretett volna lenni, éppen a Hollóhátba is kerülhetett volna, annak ellenére, hogy nem tűnt egy tanulós fajtának, de ugyanezen az elven akkor az összes többi ház sem zárható ki.
2023. márc. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Féregfark is a Griffendélbe került.Pedig benne se volt, se hűség,se bátorság.
2023. márc. 18. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!