Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Digitálisan, vagy klasszikus...

Digitálisan, vagy klasszikus analóg (fizikálisan kézben tartva) módon szerettek jobban könyvet olvasni?

Figyelt kérdés
Én jobban szeretem a fizikális módit, valahogy személyesebb élményt ad, mint a képernyő.

2023. márc. 17. 23:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
én mindkét módon szeretek, bár fizikális könyvet gyakrabban olvasok
2023. márc. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
A telefon kényelmesebb. Fizikális könyvvel nem tudok hogy feküdni.
2023. márc. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Papír könyvet szeretek olvasni. Az egyetlen gond vele, hogy lassan nincs helyem. Nagyobb ház kéne😂
2023. márc. 18. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A nagy Levin ***** válasza:
100%
Kb. tízszer annyi papírkönyvet olvasok, mint digitálisat.
2023. márc. 18. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Analóg! Egyrészt befektetés, hiszen fizikálisan birtoklod a tartalmat, másrészt pedig sokkal jobb a szemnek is.
2023. márc. 18. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
én is a kézzelfoghatót szeretem jobban
2023. márc. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is a kézzelfogható könyvet szeretem jobban.

Azonban nagyon sok könyvet az interneten találok meg, ami nekem nincs a birtokomban.

2023. márc. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Digitálisan, de mindenképp ebook olvasón.

Mindig van fény, nem kell lámpát keresni, meg helyezkedni. Az 1200 oldalas könyvvel sem kell zsonglőrködni, kényelmesen tudom fogni, sokkal több testhelyzetben (ülve, fekve, oldalt fekve, bárhogy) kényelmes. Kamasz koromban sikerült jól elcseszni a gerincemet a túltömött táskákkal, szóval ja.

Bármikor be tudok szerezni bármit. Nem kell rendelgetni, ha esetleg nem a legújabb bestsellert akarom elolvasni magyarul.


Még valami, ami nekem nagyon fontos; mindig egyforma a betűméret és betűtípus. Sokkal könnyebben átállok egyik könyvről a másikra, mert nem kell megszokni egy új kinézetet.

2023. márc. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A papír alapú jobban tetszik, jobban is szeretem, de az e-book tagathatatlanul konfortosabb, már csak azért is, mert sokkal egyszerűbb cipelni, könnyebben elfér.
2023. márc. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Bár elismerem az e-könyvek előnyeit, de én is jobban szeretek papír alapon olvasni.
2023. márc. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!