Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki tud ilyen könyvről?

Valaki tud ilyen könyvről?

Figyelt kérdés

Olyan könyvet keresek, ami egy országról szól.

Milyen lenne az ő (az ország) szemszögéből a történelem. Kb. mintha ember lenne és így élné meg.(countryhuman-os wattpad könyvet olvastam, de én most nem virtuális könyvre gondolok)

Ha valaki tud ilyet leirná?(ha van ilyen akkor Magyarország szemszögéből)



2023. márc. 23. 06:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Annyit tudok segíteni, hogy a műfaja, vagy a kulcsszava: Hetalia.

Három kötet jelent meg: Hetalia - Tengelyhatalmak címen.

[link]


Mivel a wattpad szűrője nagyon gáz, ezért a Google-val kerestem rá, és találtam egy magyar nyelvű történetet, ami Hungary, azaz Magyarország szemszögéből íródott:


[link]


Ugyanettől az írótól (a nevére kattintva a wattpadon), egy másik hetalia_ [link]


A legtöbb angol nyelvű:

[link]


Én speciel az AO3 felületén futottam össze vele véletlen, amikor magyar nyelvű sztorikra kerestem rá az AO3-on. Nem ismerem egyébként a sorozatot.

A wattpaddal is próbáltam rákeresni, mondanom sem kell, mindent kiadott, csak azt nem, amire kerestem.

Viszont a Google a countryhumans kulcsszóval, amit te is használsz, többet talált:

[link]


Hátha közte van, amit keresel.

2023. márc. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!
2023. márc. 23. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!