Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Beleolvasnátok az egyik...

Beleolvasnátok az egyik wattpados könyvembe és véleményeznétek azt?

Figyelt kérdés

Lmbtq történetről van szó, azon belül lány-lány felállás, így ha valakit ez a téma nem érdekel vagy ellenérzetet vált ki belőle, akkor légy szíves ne írjon a kérdésem alá.


Mostanság egyre kevesebben olvasnak wattpadon és az olvasótáborom nagy része sajnos eltűnt a platformról. Részben ezért írom ki ezt a kérdést, plusz szeretnék értelmes véleményeket kapni a munkámra. Szívesen veszem az építő jellegű kritikákat is. A helyesírási hibák még nincsenek teljesen átnézve, majd a könyv befejezése után szeretnék azzal foglalkozni.


Privátban küldeném a linket annak, akit érdekel.



2023. márc. 31. 14:29
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Ha küldesz linket, akkor szívesen véleményezem.
2023. márc. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Én is szívesen írok véleményt, ha szeretnéd :)
2023. márc. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
82%

Kedves Kérdező!


Bár tudom, a kérdésed nem erre vonatkozott, de valljuk be, azért a Wattpad általánosságban nem az a színvonal, amit a legtöbb ember keres. A klisékről nem nyilatkozom, de a gyengén megírt történetek NEM elégítik ki a könyv éhségemet.


A másik inkább személyes jellegű probléma, kevés magyar nyelvű (jól megírt, vagy legalább potenciált sejtető) leszbikus történetet találok, a többi páros pedig sajnos engem nem foglalkoztat. Tehát már csak ezért is örülök a kérdésednek, kérlek majd nekem is küldj egy linket!;))

2023. márc. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elküldheted:)
2023. márc. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
Engem érdekel, küldheted. :)
2023. márc. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
Engem is érdekel.
2023. márc. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
Nekem is küldheted.
2023. márc. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Kezdjük a legelején.


"Beleolvasnátok az egyik wattpados könyvembe és véleményeznétek azt?"

Kiírod a kérdést, de nincs link. Miért csak privátban lehet jelentkezni? Ez így érthetetlen. A Wattpad egy nyilvános felület, sőt, sokkal többen használják, megfordulnak ott, mint itt gyakorin. Ha ott nyilvánosságra hoztad, ide is kirakhatod bátran a linket, nem harapja le senki a fejed.


"Lmbtq történetről van szó, azon belül lány-lány felállás, így ha valakit ez a téma nem érdekel vagy ellenérzetet vált ki belőle, akkor légy szíves ne írjon a kérdésem alá."

A meleg téma rengeteg könyvben megjelenik, ezt nem is kéne említeni igazából. Az, hogy előre bekategorizálod, miben segít? A téma szempontjából teljesen mindegy. Ezt meg lehet írni nagyon jól is, de rosszul is. A történettől függ, hogy van felépítve, tipikus gyerekmese, vagy komoly tartalom van mögötte, amit megéri elolvasni. Az, hogy LMBTQ, oké, lehet igényes írás, de gondolom, van egy történet, ami felépül rá, mert 300 oldalon át tartó szerelmes storyt senki nem fog végigolvasni. A cselekménytől függ minden, nem a témától.


"Mostanság egyre kevesebben olvasnak wattpadon"

Ezzel nem értek egyet. Rengeteg Wattpad felhasználó van, külön csoportok vannak erre facebookon, nagyon sokan posztolnak napi szinten. Van, aki kifejezetten a Wattpad történeteket preferálja, mert ott leginkább könnyed storykat olvashat, vagy nincs ideje könyveknek nekikezdeni, könnyebb 1-2 fejezetet elolvasni Wattpadon abból, ami neki tetszik.


"az olvasótáborom nagy része sajnos eltűnt a platformról"

Hírdeted csoportokban? Facebookon? Népszerűsíted valahol az irományt? Teszel érte, hogy legyenek ismét olvasóid? És nem elég egyszer-kétszer kiposztolni sajnos, mert lehet, hogy észre sem veszik. Sőt, az is segít, ha bekövetsz másokat (akár random), vagy véleményezed más írásait (akár csak az első fejezetüket), így a tiédre is felfigyelnek. Ez sajnos így működik Wattpadon.


"plusz szeretnék értelmes véleményeket kapni a munkámra. Szívesen veszem az építő jellegű kritikákat is"

Ez rendben van, ha megosztod, akkor kapsz kritikát. Nekem csak akkor küldd, ha komolyan gondolod, mert én hajlamos vagyok nyersen fogalmazni és a hibáidra is kitérni. Mindent nem lehet dicsérni. (Sőt, én van, hogy el is felejtek dicsérni, ettől függetlenül, nem azt jelenti, hogy nem tetszik.)


" A helyesírási hibák még nincsenek teljesen átnézve, majd a könyv befejezése után szeretnék azzal foglalkozni."

Na ez az, amivel végképp nem értek egyet. Amit kiraksz nyilvánosan, az legyen rendben, ne egy összedobott valami helyesírási hibákkal. Szerintem elég könnyen át lehet nézni és kijavítani fejezetenként, nem akkora ördöngösség az a javítás. Legtöbbször nekem a vesszők szúrnak szemet, de azokat el lehet nézni, viszont ha tele van elírásokkal, az zavaró egy idő után, nem fogják sokan végigolvasni. Ha valamit publikálsz, akkor dolgozz vele és tiszteld meg az olvasókat, ne utólag javítsd!

2023. márc. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ha küldesz linket nagyon szívesen elolvasom:)
2023. ápr. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is elküldheted, kíváncsi vagyok rá
2023. ápr. 11. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!