Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Lehet találni ilyet?

Lehet találni ilyet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy olyan kérdésem volna, hogy egy naplót szeretnék vásárolni a húgomnak. Valaki esetleg tud egy oldalt vagy esetleg egy üzletet, ahol találok ilyet?

[link]


Ugyan ilyen naplóm volt. Még a szüleim vették, ha jól emlékszem, ilyen kisebb papír üzletben. Mivel megmaradt nekem és nem használtam, nem volt szívem kidobni, így a húgomnak adtam.

Pár nappal ezelőtt az iskolába vitte és elhagyta szegény. Azóta nagyon szomorú.

Próbáltam venni neki, de ő ezt nagyon megszerette és nem akar másikat.

Ha tudtok Nekem adni egy oldalt ahol lehet kapi ilyet, vagy ehez hasonlót nagyon örülnék!

Innen is köszönöm szépen a segítségetek!


u.i.: Megpróbáltam ezen az oldalon rendelni, de sajnos Magyarországra nem Szállítja ki. :/



2023. ápr. 24. 20:42
 1/2 anonim ***** válasza:
esetleg egy olyan ismerősöd nincs aki kint él valahol ott ahova szállítanak? ez egy jó megoldás tudna lenni
2023. ápr. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Google képkeresővel találtam még két oldalt, ahol elvileg van, de egyik nyelven sem értek, úgyhogy nem tudom szállítanak-e ide:

[link]

[link]


Másik lehetőség, ha megpróbálsz egyedileg készíttetni egyet, bár ez nyilván drágább lesz. Nem tudom, ismered-e a meska.hu-t: ez egy olyan oldal, ahol kézművesek nyithatnak virtuális boltokat. Elég sokan foglalkoznak itt egyedi napló készítéssel, esetleg megérdeklődheted, nem vállalja-e valaki, hogy elkészít neked egy hasonlót.

2023. ápr. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!