Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek érdekelné az...

Szerintetek érdekelné az embereket egy kamionos mindennapjairól szóló könyv?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szóval én dolgozom kamionosként lassan 2 éve, és azóta szinte naplószerűen jegyzetelem le a mindennapi történéseimet, rengeteg érdekes és izgalmas szituáció történt már velem a munkám alatt, és most valahogy egyszerűen bevillant, hogy mi lenne ha a jegyzeteket csokorba fognám és írnék belűlök egy könyvet! Mit gondoltok érdekelhetné az embereket (akár titeket is) ilyesfajta, reális képet mutató könyv a kamionozásról és annak minden oldaláról?

2023. máj. 10. 21:57
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
97%

#10


Számtalan sofőr olvas. Pihenőidőben a parkolóban, várakozás közben pl. a rámpán állva.

Az idősebb generáció pláne. Ők még abban az időben szocializálódtak, hogy nem volt laptop, telefon. Valamivel agyon kell ütni az időt.

2023. máj. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem rohadtul nem érdekel senkit a nyomorod. Már bocs! De ki kíváncsi arra, hogy mi van a munkáddal! Ennyi erővel mindenki írjon könyvet a munkájáról? Értem én, hogy be akarod kamuzni, hogy kamionos vagy, mert láttál egy-két magyar fideszközeli kamionost a youtube-on, akik osztják az észt és azt hiszed, hogy a kamionos téma most népszerű, de higgy nekem. Nem az. Erre nem találnál kiadót!
2023. máj. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
0%

#11 nekemnne akard bemagyarázni azt, hogy egy kamionos, kamionos konyvet fog szabad idejében olvasni....

Maximum 100-bol 1, nagyon maximum!

De en 10 evem alatt, egyetlen egy sofort nem lattam konyvet olvasni... laptopozni, telefonozni piálnu viszont annal többet.

2023. máj. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
De.... miért kéna kamionosoknak olvasni? Mást nem érdekelhet? A Tékasztorikat sem csak videotékások olvasták....
2023. máj. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
96%

#13


Helyesírásodból meg a stílusodból kiindulva nem csodálom, hogy te olyanok közt mozogsz aki nem olvas.


Akiket én ismerek olvasnak, nem is keveset.

2023. máj. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
96%

Igen az alja piál, tesped, pofázik (lásd #9,10,13), de nem is nekik készül a könyv.


Kérdező, ha jól csinálod lesz rá igény.

2023. máj. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%
Nem nem vagyok már kamionos majom. Engem az olyan retkekkel, mint ti ne vegyen egy kalap alá senki.
2023. máj. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
0%

Meg azt azért tegyük hozzá, hogy mindenki sztárolja magát, hogy ő másmilyen kamionos, de miért nem találkozok a logisztikán nor.ális kamionossal?

Mindegyik tiszta retek, büdös, beszélni nem tud, kultúra nincs...

És hiába pontoztok le, szinte a nyakamat teszem rá, hogy ti sem könyvet olvastok...

Persze mindani lehet bármit is.

2023. máj. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
96%
Mondom én, hogy a stílusod elárul.
2023. máj. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
95%

Ha jól olvasmányosan írod meg egy történetszál mentén akkor sikeres lehet.


Az itt hisztiző aljadékkal ne foglalkozz.


Sok sikert hozzá!

2023. máj. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!