Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ha Wattpadra akarok írni, de...

Ha Wattpadra akarok írni, de mindenképp szeretném, hogy valaki átolvassa az írásaim, mielőtt kiraknám a fejezeteket, akkor az írásom melyik fázisában érdemes elkezdeni béta-olvasót keresnem?

Figyelt kérdés
2023. jún. 5. 15:27
A kérdező szavazást indított:
Amikor már pár fejezet elkészült
Amikor kész a teljes mű
8 szavazat
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Én fejezetenként bétázok - mondjuk amikor megvan 4-5, akkor már írhat és szívesen átnézem.


A teljes kéziratot nem. Egyszer küldött valaki, vissza is dobtam neki, mert vagy 70 oldalt biztosan nem bétázok le jófejségből.


Viszont szeretem az elején leszögezni, hogy aki minden felett szemet hunyó bétát keres (vagy sértődékeny!), az nem engem vár, mert én bizony felhívom a figyelmet a hibákra - és nem feltétlenül az elütésekre ogndolok, hanem pl. logikai bukfencre. Nem bunkón, de szerintem egy építő kritika nélkül nincs fejlődés.

2023. jún. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!