Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyvet ajánlanátok?

Milyen könyvet ajánlanátok?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, sajnos sosem olvastam még magamtól könyvet. Érdekelnek a következő témák: vallás (római katolikus), gazdaság, művészet (zene, színház), turizmus, önfejlesztés.

Próbáltam keresni, de elveszek a könyvek között, annyi féle van. Olyan könyvet szeretnék elsőnek olvasni, ami meghozza a kedvem a további olvasáshoz.



2023. jún. 11. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát, bele kell kóstolni, érdemes lenne könyvtárba menned, ott a szabadpolcon levenni köteteket, megnézni, hogy melyik kelti fel az érdeklődésedet.
2023. jún. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
a moly.hu-t is ajánlom.
2023. jún. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Edith Eva Eger: A döntés c. könyvet ajánlom.
2023. jún. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kicsit túl általánosak a témáid, pl. a zene egy hatalmas univerzum, én hiába imádtam az Újhullám évtizede című könyvet, ha téged a jazz érdekel. :-)


Írnál néhány kérdést, amire a világból válaszra vársz?

2023. jún. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!