Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Kinek ajánlanátoka Gépnarancs...

Praxtor25 kérdése:

Kinek ajánlanátoka Gépnarancs címe könyvet?

Figyelt kérdés
Ajánlanátok egy 15 éves fiu-nak?

2015. júl. 13. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Ajánlanám hát, én 17 évesen olvastam és tetszett. (bár mondjuk én például a 2001 Űrodüsszeiát is kedvenceim közé tettem 16 évesen, osztálytársaim meg nem értették mi ez a szarság és hogy lehet ilyet olvasni)

Igazság az is, hogy erőszakban dús történet, világ. A gyermek beleélheti magát könnyen. Célszerű várni pár évet.(belegondolva szüleim helyzetébe valószínűleg én is meg voltam bolondulva abban az időben amikor olvastam, de magamtól sose venném el az élményt amit az a könyv nyújtott)

2015. júl. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen gyors válaszod, még meggondolom! :)
2015. júl. 14. 09:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Én semmiképpen sem ajánlanám egy 15 évesnek, annál sokkal brutálisabb és komolyabb, minthogy ennyi idősen fel lehessen fogni/dolgozni. Nem fogod megérteni, még akkor sem, ha úgy gondolod, nagyon is érett vagy. Szerintem várj még vele pár évet, mert nem gyerekkönyvnek készült, és nem véletlenül. Később több értelme lesz belefogni.
2015. júl. 15. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! :)
2015. júl. 16. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!