Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Jó sorozatgyilkosokat bemutató...

Jó sorozatgyilkosokat bemutató könyvek?

Figyelt kérdés

Olyan könyveket szeretnék olvasni, melyek különböző sorozatgyilkosokat mutatnak be. Lehet akár interjú velük, nyomozati anyag stb, csak ne regény legyen, hanem valódi személyek :)

Van nekem is néhány, szeretnék még többet beszerezni :)



2023. jún. 15. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Regényeket tudok pl. Agatha Christie könyvek esetleg néhány Stephen King könyv. A perfekcionisták (2 kötetes) vagy a Jó kislányok kézikönyve gyilkossághoz (trilógia) nekem nagyon tetszettek.
2023. jún. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Nekem ami regény tetszik nagyon, az Amerikai Pszicho. Igaz lehetne vadabb, részletesebb, de így is az eddigi legjobb amit olvastam.

2023. jún. 15. 10:45
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hasfelmetsző Jack hiteles naplója
2023. jún. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez nagyon érdekel! Bár nem találtam neten eladó példányt, de feltettem hírdetést hogy keresem. Remélem sikerül beszereznem😀
2023. jún. 15. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!